Rīgas “Dinamo” panāk jaunu vienošanos arī ar kapteini Meiju

0 Komentāru
Rīgas “Dinamo” panāk jaunu vienošanos arī ar kapteini Meiju
Pasaules čempionāta spēle hokejā starp Latvijas un Dānijas izlasēm "Lanxess" arēnā, Ķelnē. (Edijs Pālens / LETA)

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas “Dinamo” pagarinājis līgumu arī ar uzbrucēju Gintu Meiju, vēsta komanda.

Pašlaik 29 gadus vecais Gints Meija pagājušajā sezonā bija Rīgas “Dinamo” kapteinis. Nākamā sezona šajā klubā viņam būs jau desmitā.

Iepriekšējā sezonā Meija piedalījās visos 60 regulārā čempionāta mačos, izceļoties ar septiņiem vārtiem un sešām rezultatīvām piespēlēm.

Savukārt kopumā hokejists KHL čempionātā aizvadījis 386 spēles, kurās izcēlies ar 39 vārtiem un 48 rezultatīvām piespēlēm.

Meija šajā pavasarī pārstāvēja Latvijas izlasi pasaules čempionātā. Septiņos mačos viņš atzīmējās ar vieniem gūtiem vārtiem.

Jau ziņots, ka šonedēļ Rīgas “Dinamo” paziņoja par līgumu noslēgšanu ar uzbrucējiem Miķeli Rēdlihu un Miku Indraši, kā arī aizsargu Krišjāni Rēdlihu. Tāpat panākta vienošanās ar kanādiešu aizsargu Karlu Stoleriju, kurš vēl nupat aizvadītajā sezonā 11 mačus nospēlēja arī Nacionālajā hokeja līgā (NHL).

Pēc KHL pieejamās informācijas bez K.Rēdliha, Stolerija, Meijas, Indraša un M. Rēdliha pašlaik Rīgas “Dinamo” komandai ir līgumi ar vēl astoņiem spēlētājiem – Māri Bičevski, Robertu Bļugeru, Georgu Golovkovu, Nikolaju Jeļisejevu, Jāni Kalniņu, Edgaru Kuldu un Vitāliju Pavlovu.

Pēc aizvadītās sezonas Rīgas “Dinamo” komanda atkal gandrīz visiem saviem spēlētājiem ļāva kļūt par brīvajiem aģentiem – 31 spēlētājs starpsezonā nokļuva neierobežoti brīvā aģenta statusā, bet deviņi kļuva par ierobežoti brīvajiem aģentiem.

Tiesa, šādi Rīgas “Dinamo” komanda rīkojusies arī citus gadus, vēlāk saslēdzot līgumus ar hokejistiem.
0 Komentāru