Rīgas ”Dinamo” pagarina līgumus ar virkni latviešu hokejistiem

Pievienot komentāru
Rīgas ”Dinamo” pagarina līgumus ar virkni latviešu hokejistiem
Kontinentālās hokeja līgas spēle starp Rīgas "Dinamo" un Kazaņas "Ak Bars" komandām ''Arēnā Rīga''. (Foto: Edijs Pālens)

Tāpat Rīgas “Dinamo” trešdien oficiāli izziņoja jaunus līgumus ar Kalniņu, Bičevski un Kuldu, lai gan par viņu kontraktu pagarināšanu iepriekš ziņoja čempionāta rīkotāji.

Pašlaik 25 gadus vecajam Kalniņam iepriekšējā sezona bija pirmā Rīgas “Dinamo” sastāvā. Sezonas otrajā pusē viņš izkonkurēja otru vārtsargu Jakubu Sedlāčeku, kļūstot par komandas pirmo numuru. Latviešu vārtsargs 30 mačos caurmērā ielaida 2,23 ripas un atvairīja 92,5% pretinieku metienu, turklāt divreiz viņš nostāvēja “sausā”.

Tikmēr 25 gadus vecais Bičevskis Rīgas klubā spēlē kopš 2011./2012.gada sezonas, bet iepriekšējā sezonā viņš 51 spēlē atzīmējās ar astoņiem vārtiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm. Savukārt 22 gadus vecais Kulda aizvadīja savu otro sezonu Rīgas “Dinamo”. KHL čempionāta 39 mačos viņa rēķinā trīs vārti un sešas rezultatīvas piespēles.

Rīgas “Dinamo” aktīvu sastāva komplektāciju sāka pagājušajā nedēļā. Latvijas vienība piesaistījusi kanādiešu aizsargu Karlu Stoleriju, kurš vēl nupat aizvadītajā sezonā 11 mačus nospēlēja arī NHL, un viņa tautieti, uzbrucēju Lukasu Lesio, kurš pagājušo sezonu pavadīja Horvātijas komandā Zagrebas “Medveščak” un Zviedrijas vienībā “Orebro”. Tāpat Rīgas “Dinamo” pagarinājusi līgumus ar Miķeli Rēdlihu, Gintu Meiju un Miku Indraši, kā arī aizsargiem Krišjāni Rēdlihu un Gunti Galviņu. Pēc KHL pieejamās informācijas pašlaik Rīgas “Dinamo” komandai ir līgumi arī ar Robertu Bļugeru, Georgu Golovkovu, Nikolaju Jeļisejevu un Vitāliju Pavlovu.