Rīgas “Dinamo” oficiāli noslēdz līgumus ar Miķeli Rēdlihu un Indraši

1 komentārs
Rīgas “Dinamo” oficiāli noslēdz līgumus ar Miķeli Rēdlihu un Indraši
Foto: LETA

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas “Dinamo” oficiāli noslēdzis līgumus ar saviem līderiem Miķeli Rēdlihu un Miku Indraši, vēsta vienība.

Iepriekšējā sezonā 26 gadus vecais Indrašis bija otrais rezultatīvākais Rīgas “Dinamo” hokejists, 53 spēlēs gūstot 11 vārtus un veicot 12 rezultatīvas piespēles, savukārt 32 gadus vecais Rēdlihs iekrāja deviņus vārtus un septiņas rezultatīvas piespēles. Rēdlihs rīdzinieku rindās kopumā nospēlējis septiņas sezonas. Tiesa, iepriekšējo sezonu nopietnas traumas dēļ viņam nācās pabeigt priekšlaicīgi. Karjeras laikā viņš pārstāvējis arī Jaroslavļas “Lokomotiv” komandu, bet kopumā hokejists KHL nospēlētajās 519 spēlēs iemetis 106 vārtus un veicis 145 rezultatīvas piespēles.

Zīmīgi, ka vēl šī mēneša sākumā Rēdlihs no Latvijas Reģionu apvienības (LRA) saraksta tika ievēlēts Ozolnieku novada domē. Tikmēr Indrašis Rīgas klubu pārstāv kopš 2011.gada. Kopumā viņš KHL aizvadījis 263 spēles, kurās guvis 67 vārtus un atdevis 77 rezultatīvas piespēles. Jau iepriekš bija informācija, ka Indrašis ar Rīgas “Dinamo” vienojies par līgumu, taču tas vēl nebija paziņots oficiāli.

Rīgas “Dinamo” trešdien paziņoja par kanādiešu aizsarga Karla Stolerija nolīgšanu, kurš vēl nupat aizvadītajā sezonā 11 mačus nospēlēja arī Nacionālajā hokeja līgā (NHL). Pēc KHL pieejamās informācijas bez Stolerija, Indraša un Rēdliha pašlaik Rīgas “Dinamo” komandai ir līgumi ar vēl astoņiem spēlētājiem – Māri Bičevski, Robertu Bļugeru, Georgu Golovkovu, Nikolaju Jeļisejevu, Jāni Kalniņu, Edgaru Kuldu un Vitāliju Pavlovu.

Pēc aizvadītās sezonas Rīgas “Dinamo” komanda atkal gandrīz visiem saviem spēlētājiem ļāva kļūt par brīvajiem aģentiem – 31 spēlētājs starpsezonā nokļuva neierobežoti brīvā aģenta statusā, bet deviņi kļuva par ierobežoti brīvajiem aģentiem.

1 komentārs