“Rīga” hokejisti piedzīvo zaudējumu MHL spēlē Ķīnā

KASPARS VOLONTS/HK RĪGA

Latvijas komanda “Rīga” otrdien cieta zaudējumu Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta mačā Ķīnā.

“Rīga” izbraukumā ar 2:3 (1:1, 1:0, 0:1, 0:0, 0:1) Harbinas pilsētā piekāpās “Kuņluņ Red Star Junior” vienībai, ciešot trešo zaudējumu pēc kārtas.

Spēles ceturtajā minūtē rīdzinieki pēc Jāņa Švanenberga metiena izvirzījās vadībā, bet piecas minūtes vēlāk pretinieki panāca izlīdzinājumu. Nepilnas trīs minūtes pirms otrā perioda beigām Švanenbergs vēlreiz ieguva visiem vadību, bet arī šoreiz laukuma saimnieki atspēlējās, trešā perioda ievadā panākot neizšķirtu.

Pamatlaikā un pagarinājumā uzvarētājs nenoskaidrojās, līdz ar to bija jāaizvada pēcspēles metienu sērija, kurā “Rīga” piekāpās ar 2:3. Rīdziniekiem abus “bullīšus” realizēja Deniss Fjodorovs.

Jau ziņots, ka pirmdien abu komandu savstarpējā mačā “Rīga” cieta zaudējumu ar rezultātu 1:3.

Turpinājumā Latvijas komanda aizvadīs četras mājas spēles ar Sanktpēterburgas komandām “Dinamo” un SKA-1946.

Ar 26 spēlēs izcīnītiem 18 punktiem “Rīga” ieņem 14.vietu Rietumu konferencē, kur “Kuņluņ Red Star Junior” tikai ar 11 punktiem 24 mačos ir pēdējā starp 17 vienībām.