Prāgas ”Sparta” un Roberts Bukarts turpinās sadarbību

0 Komentāru
Prāgas ”Sparta” un Roberts Bukarts turpinās sadarbību
HCSPARTA.CZ

Čehijas augstākās hokeja līgas klubs Prāgas “Sparta” turpinās sadarbību ar Latvijas izlases uzbrucēju Robertu Bukartu, informē vienība.

“Pēc sarunām abas puses nolēma sadarbību turpināt – ieinteresēts bija gan klubs, gan spēlētājs,” “Sparta” mājaslapā citēts kluba sporta direktors Mihals Brošs, norādot, ka izmantots līgumā atrunātais punkts par sadarbības pagarināšanu uz nākamo sezonu. “Ticam, ka pēc aklimatizēšanās perioda Bukarts demonstrēs to sniegumu, kas bija iepriekšējās sezonās.”

Bukarts uz “Sparta” vienību pārcēlās janvārī, kad atstāja citu Čehijas komandu Tršinecas “Ocelārži”. Prāgas klubā 28 gadus vecais uzbrucējs 14 spēlēs guva divus vārtus un veica piecas rezultatīvas piespēles, bet četros izslēgšanas turnīra mačos palika bez punktiem.

Savukārt “Ocelārži” rindās Bukarts 33 cīņās atzīmējās ar pieciem vārtiem un 14 rezultatīvām piespēlēm. Uz šo vienību viņš pārcēlās pērnvasar, bet pirms tam viņš nepilnas trīs sezonas rezultatīvi spēlēja vēl vienā Čehijas klubā Zlīnas “PSG Berani”.

Bukarts ir starp Latvijas izlases kandidātiem dalībai šī gada pasaules čempionātā. Viņš līdz šim spēlējis sešās planētas meistarsacīkstēs.

0 Komentāru