Points 91 sekundē iemet trīs vārtus vairākumā un palīdz “Lightning” uzvarēt “Penguins” hokejistus

REUTERS/SCANPIX

Tampabejas “Lightning” uzbrucējs Breidens Points ceturtdien Nacionālās hokeja līgas  spēlē pusotras minūtes laikā iemeta trīs vārtus vairākumā, palīdzot savai komandai ar 4:3 uzvarēt Pitsburgas “Penguins”.

Pitsburgas “Penguins” pēc Patrika Hornkvista un Fila Kesela metieniem izvirzījās vadībā ar 2:0. Lūzums spēlē notika 1.perioda pēdējā minūtē, kad 10 sekunžu laikā trīs noraidījumus Pitsburgai nopelnīja Jevgeņijs Malkins Fils Kesels un Mets Kalens.

“Lightning” uzbrucējs Breidens Points pretinieku noraidījumus izmantoja vairāk kā teicami. Pirmās divas ripas Points Meta Mareja vārtos iemeta lielajā vairākumā, un trešo reizi “Penguins” vārtsargu pārspēja spēlējot pieci pret četri.

Hornkvistam izdevās izlīdzināt rezultātu, bet otrā perioda 8.minūtē Jani Gords Tampabejai guva uzvaras vārtus – 4:3.