Pirmajā mačā pret Kanādu nespēlēs Jevpalovs un Bajaruns

0 Komentāru
Pirmajā mačā pret Kanādu nespēlēs Jevpalovs un Bajaruns
Foto: LETA

Latvijas hokeja izlases sastāvā pasaules čempionāta pirmajā mačā pret Kanādas valstsvienību nespēlēs uzbrucēji Ņikita Jevpalovs un Lauris Bajaruns, informē Latvijas Hokeja federācija.

Tāpat spēlei netiks pieteikts vārtsargs Jānis Kalniņš un Miks Indrašis, kurš turpina ārstēt pleca traumu. Savukārt aizsargu Jāni Andersonu, kurš jau ielidojis Prāgā, izlases treneru kolektīvs rītdienas mačam pieteikt nepaspēs.

Kā zināms, Latvijas hokeja izlases debitantam un aizsargam Renāram Demiteram pasaules čempionāts beidzās jau pirms pirmā mača, jo hokejists iedzīvojās savainojumā. Daugaviņš izteica prieku, ka Demiters paliks Prāgā, turpinot izlasi atbalstīt morāli.

Jau ziņots, ka Latvijas hokeja izlases vārtus piektdien sargās Ervīns Muštukovs, kuram šis ir otrais pasaules čempionāts, bet mačs pret Kanādu vārtsargam būs debijas spēle.

Ceturtdienas treniņā darbojās visi veselie spēlētāji, izņemot Andersonu, kurš tā laikā ieradās Prāgā. Pirmajā uzbrucēju virknējumā bija Miķelis Rēdlihs, Jānis Sprukts un Roberts Bukarts, otrajā cīnījās Lauris Dārziņš, Andris Džeriņš un kapteinis Kaspars Daugaviņš, trešajā – Kaspars Saulietis, Armands Bērziņs un Mārtiņš Cipulis, ceturtajā atrodami Koba Jass, Rodrigo Ābols un Gunārs Skvorcovs, bet vēl vienā Indrašis, Jevpalovs un Bajaruns.

Tikmēr aizsardzībā bija Oskars Cibuļskis un Maksims Širokovs, Aleksandrs Jerofejevs un Krišjānis Rēdlihs, Guntis Galviņš un Kristaps Sotnieks, kā arī Māris Jass kā septītais aizsargs. Kā pavēstīja Latvijas izlases treneris Kārlis Zirnis, izlase darbosies ar sešiem aizsargiem, bet septītais spēlēs maz.

0 Komentāru