Par NHL Visu zvaigžņu spēles kapteiņiem nosaukti Ovečkins, Pastrņaks, Makinons un Makdeivids

0 Komentāru
Par NHL Visu zvaigžņu spēles kapteiņiem nosaukti Ovečkins, Pastrņaks, Makinons un Makdeivids
ZUMAPRESS/AFP/SCANPIX

Nacionālā hokeja līga paziņojusi šā gada Visu zvaigžņu spēles četru komandu kapteiņus, tiem esot līgas zvaigznēm Aleksandram Ovečkinam, Davidam Pastarņakam, Neitanam Makinonam un Konoram Makdeividam.

Ovečkins, kurš ikdienā pārstāv Vašingtonas ”Capitals”, būs ”Metropolitan” divīzijas kapteinis. Šo sezonu Krievijas uzbrucējs kārtējo reizi iesācis lieliski ar 22 vārtu guvumiem ieņemot trešo vietu visā līgā (kas varbūt Ovečkina standartiem nav augstu), tomēr viņa ”Capitals” ar 55 punktiem 39 spēlēs ieņem pirmo vietu, kas gan ir iespaidīgs sasniegums.

Pastrņaks no Bostonas ”Bruins” vienības būs ”Atlantic” divīzijas kapteinis. Ar 28 vārtu guvumiem 36 spēlēs viņš ieņem pirmo vietu līgā, turklāt arī viņa 13 vairākuma ”goli” ir labākais rādītājs līgā. Pastarņaks ir viens no tiem sešiem spēlētājiem NHL, kurš uz šo brīdi jau iespējis pārsniegt 50 gūto punktu robežu.

Kolorado ”Avalanche” līderis Neitans Makinons būs ”Central” divīzijas kapteinis. Viņš, par spīti tam, ka lielu sezonas daļu nācies iztikt bez talantīgajiem maiņas biedriem Miko Rantanena un Gabriela Landeskoga, līdz šim spējis iekrāt 53 punktus, kas ir trešais labākais rādītājs līgā.

Un visbeidzot ”Pacific” divīziju cīņā vedīs Edmontonas ”Oilers” līderis Konors Makdeivids, kurš ir labākais līgā gan rezultatīvajās piespēlēs (39), gan kopumā gūtajos punktos (59). Turklāt viņa komanda ”Oilers”, kuras sastāvs netiek uzskatīts par pārlieku spēcīgu, šobrīd atrodas ”play-off” zonā, un tas pavisam noteikti ir kā Makdevidida, tā arī viņa komandas biedra Leona Draizaitla nopelnu dēļ.

2020. gada NHL Visu zvaigžņu spēle notiks 25. janvārī ciemos pie šā brīža čempioniem Sentluisas ”Blues”.

0 Komentāru