Par Maskavas CSKA galveno treneri kļūst Krievijas hokeja leģenda Sergejs Fjodorovs

0 Komentāru
Par Maskavas CSKA galveno treneri kļūst Krievijas hokeja leģenda Sergejs Fjodorovs
INSTAGRAM

Krievijas hokeja klubs Maskavas CSKA paziņojis, ka par komandas galveno treneri Igora Ņikitina vietā nozīmēts 51 gadu vecais Sergejs Fjodorovs. Leģendārajam hokejistam šī būs debija galvenā trenera amatā.

“Kluba padomes sēdē par jauno galveno treneri iecelts Sergejs Fjodorovs. Klubs pateicas Igoram Ņikitinam par CSKA pavadītajiem gadiem un paveikto darbu un novēl viņam veiksmi turpmākajā karjerā,” vēstīts kluba paziņojumā.

Fjodorovs iepriekš strādājis kā CSKA ģenerālmenedžeris, turklāt pats kopš 2013. gada ieņem vietu kluba padomē, kas tagad pieņēma lēmumu par viņa iecelšanu galvenā trenera amatā.

Fjodorovam tā būs debija profesionāla kluba galvenā trenera pozīcijā, taču viņa pieredze hokejā ir milzīga. Fjodorovs ir trīskārtējas pasaules čempions, divu olimpisko medaļu īpašnieks, trīskārtējs Stenlija kausa ieguvējs un ticis atzīts arī par NHL gada vērtīgāko spēlētāju.

Fjodorovs NHL aizvadījis 1248 spēles, pārstāvot “Capitals”, “Blue Jackets” un “Mighty Ducks” komandas, taču viņa iespaidīgākie gadi Ziemeļamerikā bija Detroitas “Red Wings” sastāvā. Fjodorovs NHL ir guvis 483 vārtus un sakrājis 1179 punktus.

CSKA komandu iepriekšējās četrās sezonās vadīja Igors Ņikitins, ar kuru trīsreiz tika spēlēts Gagarina kausa finālā, triumfējot 2019. gadā. Tas bija pirmais KHL čempiones tituls Maskavas CSKA komandai.

Iepriekšējās trīs sezonās CSKA treneru kolektīvā bija arī Sergejs Naumovs, bijušais Latvijas izlases vārtsargs, kurš strādā kā vārtsargu treneris. CSKA paziņojumā nav sniegta informācija par viņa un citu Ņikitina palīgu palikšanu vai nepalikšanu komandā.

0 Komentāru