Ovečkins vēlas pārspēt Grecka gūto NHL vārtu rekordu

3 komentāri
Ovečkins vēlas pārspēt Grecka gūto NHL vārtu rekordu
AP/SCANPIX

Vašingtonas “Capitals” uzbrucējs Aleksandrs Ovečkins atklājis savu ambīciju un mērķi – pārspēt leģendāro Veinu Grecki NHL gūtajos vārtos.

33 gadus vecais Ovečkins aizvadīja iespaidīgu sezonu “Capitals” sastāvā, gūstot vairāk kā piecdesmit vārtus. Tiesa, lai pārspētu Grecka rekordu viņam pietrūkst vēl 236 vārti. Eksperti lēš, ka rekorda sasniegšana un varbūt arī pārsniegšana nemaz nav tik neiespējama, ņemot vērā Ovečkina rezultativitāti sezonas laikā.

Leģendārajam Veinam Greckim, kas ir gūto vārtu līderis NHL vēsturē ir 894 gūtie vārti – tuvākie sekotāji ir Gordijs Hovs ar 801 un Jaromirs Jāgrs ar 766 vārtiem. Ovečkins ir 13.vietā ar 658 gūtajiem vārtiem.

Pieredzējušais hokejists visai labi spēj noturēt savu tempu visas sezonas garumā un nav iespējams novērot kādu iemeslu, lai viņš neturpinātu aizvadīt lieliskas sezonas.

Ovečkins pats atzinis, ka ļoti vēlētos pārspēt Grecka rekordu, liekot uzsvaru uz faktu, lai to panāktu ir jābūt izcilā fiziskā formā. Hokejists atzinis, ka mēģinās sevi saglabāt formā un sasniegt vēlamo mērķi.

 

View this post on Instagram

 

The 33-year-old #Ovi needs 237 goals to pass #Gretzky. Can he do it? 🤔

A post shared by TSN (@tsn_official) on