Ovečkins: Ir nepatīkami, ka nevarēšu spēlēt olimpiādē

1 komentārs
Ovečkins: Ir nepatīkami, ka nevarēšu spēlēt olimpiādē
REUTERS

NHL klubs Vašingtonas “Capitals” savā mājaslapā publicējis krievu hokejista Aleksandra Ovečkina paziņojumu, kurā hokejists pauž vilšanos par nespēlēšanu 2018. gada ziemas olimpiskajās spēlēs. 

Kā zināms, Ovečkins, par spīti NHL paziņojumam par spēlētāju nepiedalīšanos olimpiādē, palika pie nostājas, ka piedalīsies olimpiskajās spēlēs. Atbalstu Ovečkinam sniedza arī komandas īpašnieks. Ovečkina ziņojums liek noprast, ka Ovečkins tomēr piekāpies NHL prasībām.

“Ir ļoti nepatīkami, ka mēs nevarēsim spēlēt. Esmu vīlies Starptautiskajā Olimpiskajā komitejā, Starptautiskajā Hokeja federācijā un Nacionālajā hokeja līgā par to, ka pasaulē labākie spēlētāji nostādīti situācijā, ka viņiem netiek dota iespēja piedalīties turnīrā.  Runa nav tikai par mani, bet visiem NHL spēlētajiem, kuriem nebūs iespējas piedalīties un cīnīties par Olimpisko zeltu. Mūsu valstis vienkārši nedrīkst aicināt šos spēlētājus ” paziņojumā atzīst Ovečkins.

NHL aprīlī oficiāli paziņoja, ka līgas hokejisti nepiedalīsies 2018. gada olimpiskajās spēlēs Phjončhanā. Tomēr pastāvēja cerība, ka pēdējā brīdī tiks sasniegta kāda vienošanās starp IIHF un NHL.

Šī būs pirmā olimpiāde kopš 1998. gada bez NHL spēlētājiem.

1 komentārs