“Olimp”/”Venta 2002” trešajā periodā gūst divus vārtus un nokļūst uzvaras attālumā no čempiontitula

Pievienot komentāru
“Olimp”/”Venta 2002” trešajā periodā gūst divus vārtus un nokļūst uzvaras attālumā no čempiontitula
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

“Olimp”/”Venta” komanda svētdien “Optibet” hokeja līgas (OHL) trešajā finālspēlē izšķirošo pārsvaru ieguva trešajā periodā, kā rezultātā vienība nonākusi panākuma attālumā no čempiontitula.

“Olimp”/”Venta 2002” mājās ar 3:1 (1:0, 0:1, 2:0) uzvarēja “Zemgale”/LLU, kas sērijā līdz četrām uzvarām ir iedzinējos ar 0-3.

Pirmajā periodā vienīgos vārtus guva Maksims Širokovs, kurš “Olimp”/”Venta 2002” vadībā izvirzīja septītajā minūtē. Viesiem neizšķirtu izdevās panākt otrā perioda 15.minūtē, kad realizēja lielo skaitlisko vairākumu. Pēc Frenka Razgala metiena pirmais pie atlēkušās ripas bija Aleksandrs Novikovs.

Mājinieki uzvaru trešajā spēlē nokārtoja pēdējās 20 minūtēs. Pēc septiņām spēlētām minūtēm no vārtu priekšas nepiesegts 2:1 panāca Kirils Galoha, bet Edijs Brahmanis sešas minūtes vēlāk aizsteidzās ātrajā pretuzbrukumā ar metienu virs kājsarga pārspēja Rihardu Cimermani. Nedaudz vairāk nekā divas minūtes līdz spēles beigām jelgavnieki spēlēja skaitliskajā vairākumā. Cimermanis bija atstājis vārtus, bet viesu ilgais spiediens nesekmēja vārtu guvumu, “Olimp”/”Venta 2002” izcīnot trešo panākumu.

Arī šajā spēlē netrūka asumu, ko apliecina arī spēles protokols. Abu komandu spēlētāji katrā no periodiem vismaz reizi uz noraidīto soliņu devās par rupju spēli.

Otrdien “Olimp”/”Venta 2002” ceturtajā finālsērijas spēlē ir iespēja izcīnīt OHL kausu.

Sērijas pirmās divas spēles notika Jelgavā un tajās ar 3:1 un 4:1 pārāka bija “Olimp”/”Venta 2002”.