“Olimp”/”Venta 2002” arī otrajā OHL finālsērijas spēlē uzvar  “Zemgale”/LLU

HK ZEMGALE/LLU

“Olimp”/”Venta 2002” piektdien “Optibet” Hokeja līgas (OHL) finālsērijas otrajā spēlē ar 4:1 uzvarēja “Zemgale”/LLU , sērijā izvirzoties vadībā 2-0.

“Zemgale”/LLU piektdien arī otrajā “Optibet” Hokeja līgas (OHL) finālsērijas spēlē piekāpās “Olimp”/”Venta 2002” vienībai.

“Zemgale”/LLU zaudēja “Olimp”/”Venta 2002” ar 1:4 (0:1, 1:1, 0:2).

Viesi panāca divu vārtu pārsvaru ar diviem vairākuma “goliem”. 18.minūtē izcēlās Lauris Bajaruns, bet 21.minūtē – Fjodors Jarovinskis.

Vienus vārtus jelgavnieki atguva 33.minūtē, kad Patriks Ozols panāca 1:2.

Izšķirošo pārsvaru Rīgas hokejisti panāca 46.minūtē, kad Arvils Bergmanis un Emīls Ezītis 31 sekundes laikā panāca 4:1.

Mājinieku vārtos Rihards Cimermanis šoreiz atvairīja tikai 11 no 15 metieniem, kamēr viesu vārtos Rūdolfs Gusts Lazdiņš tika galā ar 28 metieniem.

Sērijā līdz četrām uzvarām ar 2-0 vadībā ir “Olimp”/”Venta 2002”, kas trešdien Jelgavā pirmo finālspēli uzvarēja ar 3:1.

Jelgavnieki pusfināla sērijā līdz četrām uzvarām bija pārāki pār “Mogo”/LSPA komandu ar 4-2, bet “Olimp”/”Venta 2002” ar 4-1 izrādījās pārāka par “Liepāju”.