Oficiāli: Gromovs NBA Vasaras līgā pārstāvēs Spurs komandu

Pievienot komentāru
Oficiāli: Gromovs NBA Vasaras līgā pārstāvēs Spurs komandu
Foto: LETA

Latvijas basketbolists Iļja Gromovs, kurš pagājušajā nedēļā netika izvēlēts Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) draftā, Vasaras līgā pārstāvēs Sanantonio Spurs komandu, vēsta vienība.

Spurs plāno piedalīties divās no trim Vasaras līgām. Turnīrā Jūtā no 4. līdz 7.jūlijam Sanantonio komanda sacentīsies ar vietējo Jazz komandu, Filadelfijas 76ers un Bostonas Celtics. Savukārt prestižākajā Lasvegasas Vasaras līgā, kas sāksies 8.jūlijā, Spurs pirmajos mačos spēkosies ar Goldensteitas Warriors, Portlendas Trail Blazers un Čikāgas Bulls vienību, bet pēc tam risināsies spēles par vietām.

Nedēļas nogalē Spurs aizvadīs vairākus treniņus savā bāzē, bet pēc tam dosies uz Soltleiksitiju. Spurs komandu Vasaras līgā vadīs Grega Popoviča asistents Vils Hārdijs. Gromovs šosezon bija vienīgais Latvijas spēlētājs, kurš saglabāja savu pieteikumu NBA draftam. Kaut jūnija pirmajā pusē tika prognozēts, ka viņš komandām sevi parādījis ļoti pārliecinoši, spēlētājs, kurš iepriekšējā sezonā pārstāvēja Jūrmala/Fēnikss vienību, draftā netika izvēlēts.

Pagājušajā gadā Spurs komandu Jūtas un Lasvegasas Vasaras līgās pārstāvēja Dairis Bertāns, bet šovasar tiek prognozēts, ka Sanantonio vienība noslēgs līgumu ar viņa jaunāko brāli Dāvi Bertānu, kurš varētu kļūt par ceturto Latvijas basketbolistu, kas spēlējis pasaules spēcīgākajā līgā.