Ņujorkas “Rangers” ar ceturto piegājienu izdodas uzvarēt Bļugera “Penguins”

AFP/SCANPIX

Ņujorkas “Rangers” naktī uz otrdienu ar 3:1 uzvarēja Teodora Bļugera Pitsburgas “Penguins”, tikot pie pirmā panākuma četrās komandu savstarpējās spēlēs.

Džeisons Zukers pirmajā trešdaļā izvirzīja Pingvīnus vadībā. Kevins Rūnijs otrā perioda beigās aizturētā soda laika no vārtu priekšas panāca izlīdzinājumu.

Trešās trešdaļas vidū Kriss Kreiders, mainot ripas lidojumu, izvirzīja “Rangers” vadībā. Mača beigās Pitsburgas vārtsarga vietā nāca laukuma spēlētājs, un Artemijs Panarins pēdējā sekundē guva trešos vārtus.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: IBF titula cīņa. Mairis Briedis pret Arturu Mannu

Mairis Briedis pārliecinoši sakauj Mannu un nosargā savu IBF pasaules čempiona titulu

Mairis Briedis: Mega liels paldies visiem līdzjutējiem, latviešu enerģija nāks man līdzi

Ir trešā uzvara pēc kārtas! Rīgas “Dinamo” pagarinājumā apspēlē Indraša ”Vityaz”

Briedis: Tas ir veids kā savienot visu valsti kopā, tāpēc es to daru

Zauerlands: Brieža nākamā cīņā varētu būt ar IBF pretendentu Opetaiju vai WBO čempionu Okoliju

UFC cīņu rekordists Millers ar skaistu sitienu nokautē Gonzalezu

Landvērs pārsteidz Kleinu un ar žņaugšanas paņēmienu izcīna savu otro UFC uzvaru