Ņujorkas “Islanders” revanšējas Bļugera “Penguins” par zaudējumu sestdienas spēlē

AFP/SCANPIX

Ņujorkas “Islanders” naktī uz pirmdienu Nacionālās hokeja līgas mājas spēlē ar 2:0 uzvarēja Teodora Bļugera Pitsburgas “Penguins”, revanšējoties par zaudējumu sestdienas spēlē.

Sestdien “Penguins” izcīnīja uzvaru papildlaika pēdējās sekundēs 3:2.

Šoreiz “Islanders” izdevās revanšēties. Vispirms Pitsburgas vārtsargu Keisju Desmitu pirmā perioda beigās ar spēcīgu metienu vairākumā pārspēja Olivers Valstroms. Otrās trešdaļas vidū Ņujorka realizēja vēl vienu vairākumu – šoreiz precīzi meta Žans Gabriels Pažo.

Bļugers spēlēja 15 minūtes, izpildīja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 3 no 10 iemetieniem un, tāpat kā visa komanda, maču pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.