Ņūdžersijas “Devils” “bullīšu” septītajā sērijā pārspēj Merzļikinu un “Blue Jackets”

AP/SCANPIX

Kolumbusas “Blue Jackets” ar Elvi Merzļikinu vārtos naktī uz pirmdienu Nacionālās hokeja līgas spēlē “bullīšu” septītajā sērijā ar 3:4 piekāpās Ņūdžersijas “Devils”.

Uzvaras vārtus “bullīšu” septītajā sērijā guva Jespers Brats, kurš aizsūtīja Elvi uz labo pusi un gar nepiesegto stabu ieslidināja ripu vārtos. Sonijs Milano pēdējā mēģinājumā no neārtās puses meta ripu vārtiem garām, un “Devils” varēja svinēt uzvaru 4:3.

Pirmajās sešās izgājienu sērijā katra komanda guva pa vieniem vārtiem. Kolumbusai savu izgājienu realizēja Pjērs-Luks Dubuā, Ņūdžersijai Ņikita Gusevs.

Merzļikins atvairīja 23 metienus, bet “Devils” vārtsargs Makenzijs Blekvuds tika galā ar 52 “Blue Jackets” hokejistu metieniem.

Kolumbusa pirmajā periodā pēc Endrjū Pīka un Zaka Verenska metieniem izvirzījās vadībā 2:0. Otrajā trešdaļā Džoijs Andersons, Nikolass Merklijs un Kails Palmjeri iemeta trīs ripas Merzļikina vārtosTr, bet trešā perioda vidū Kevins Stenlunds atkal izlīdzināja rezultātu.

Nākamo spēli “Blue Jackets” aizvadīs otrdien, izbraukumā tiekoties ar Filadelfijas “Flyers”.