Noskaties vēlreiz – Balcers, Ābols un Ķēniņš saplosa Vācijas aizsardzību, par dienas skaistāko atzīst Ņesterova ripu Šveices vārtos

8 komentāri
LETA

Sestdien Latvijas un Vācijas hokeja mačā otrā perioda izskaņā mūsu uzbrucēji Rūdolfs Balcers, Rodrigo Ābols un Ronalds Ķēniņš saplosīja pretinieku aizsardzību un izvirzīja Latviju vadībā 1:0.

Pēc Balcera, Ābola un Ķēniņa saspēles bezspēcīgs bija Vācijas vārtsargs Niklass Treitle, un arī aizsarga Olivera Mēbusa izmisīgais lēciens nespēja glābt olimpiskos vicečempionus no vārtu zaudējuma.

Šie vārti pat neiekļuva starp dienas TOP 3 epizodēm, bet īpaši Latvijas līdzjutēju prieku tas nemazina. Sestdien vārtus guva arī Guntis Galviņš un Andris Džeriņš, Latvijai izcīnot skaistu un pelnītu uzvaru 3:1!

Par sestdienas skaistāko epizodi tika atzīta Krievijas izlases uzbrucēja Ņikitas Ņesterova ripa Šveices vārtos. 2 sekundes pirms otrā perioda beigām Ņesterovs, saņēmis piespēli no sava vārdabrāļa Ņikitas Guseva, ripu neapstādināt trieca to garām vārtsargam Reto Berram. Visā mačā Krievija izcīnīja uzvaru ar 4:3.