Nolans varētu kļūt par Kanādas junioru komandas Giants galveno treneri

0 Komentāru
Nolans varētu kļūt par Kanādas junioru komandas Giants galveno treneri
Foto: LETA

Bijušais Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Teds Nolans varētu turpmāk vadīt Rietumu Hokeja līgas (WHL) komandu Vankūveras Giants, vēsta šīs pilsētas laikraksts The Province.

Pašlaik 57 gadus vecais Nolans jau iepriekš Ziemeļamerikā vadījis dažādas junioru komandas, bet vēl 2006.gadā viņš Monktonas Wildcats vienību aizveda līdz triumfam Kvebekas Junioru hokeja līgā (QMJHL).

The Province tikmēr vēsta, ka Giants pārstāvji ir sākuši sarunas ar Nolanu par šīs komandas vadīšanu. Zīmīgi, ka vēl pirms diviem gadiem kanādiešu speciālists izteicās, ka vēlas kādu dienu kļūt par pirmo speciālistu, kurš triumfējis visās trijās Kanādas hokeja līgās (CHL). Nolans savas karjeras laikā ne tikai triumfējis QMJHL, bet arī Ontario hokeja līgā (OHL), turklāt pagaidām viņš nav izcīnījis tikai WHL čempionu titulu. Šajā sezonā Giants komanda bija vājākā Rietumu konferencē, nespējot sasniegt izslēgšanas spēles.

Vēl aprīlī Nolans tika atbrīvots no Nacionālās hokeja līgas kluba Bufalo Sabres galvenā trenera amata, bet pērn pēc pasaules čempionāta Minskā atstāja šo posteni arī Latvijas izlasē. Latvijas valstsvienību Nolans vadīja no 2011. līdz 2014. gadam.

0 Komentāru