No trešdienas Rīgas Centrālajā dzelzceļa stacijā būs apskatāma “Latvijas dzelzceļa kausa 2018” galvenā trofeja

0 Komentāru
No trešdienas Rīgas Centrālajā dzelzceļa stacijā būs apskatāma “Latvijas dzelzceļa kausa 2018” galvenā trofeja
Rīgas Dinamo

Gaidot Starptautiskā hokeja turnīra ”Latvijas dzelzceļa kauss” desmito – jubilejas sezonu, katram interesentam būs iespēja apskatīt čempionāta galveno trofeju. Tā Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas galvenajā zālē atradīsies no trešdienas līdz pat turnīra atklāšanas spēlei – 21.augustam.

Trešdien, 14.augustā, plkst. 13.00 stacijas galvenajā zālē pie kausa stenda satiksies turnīra organizatori – VAS ”Latvijas dzelzceļš” un AS ”Dinamo Rīga” vadības pārstāvji un Rīgas “Dinamo” hokejisti, lai simboliski atklātu Latvijas hokeja sezonu un novēlētu komandai veiksmīgu startu.

Aicinām arī līdzjutējus un hokeja fanus šajā laikā pie kausa stenda, lai satiktos ar komandu, piedalītos konkursos un galda hokeja miniturnīrā, kurā būs iespēja laimēt ielūgumus uz ”Latvijas dzelzceļa kausa” atklāšanas spēli.

VAS ”Latvijas dzelzceļš” viceprezidents Ainis Stūrmanis: ”Šis gads tiek aizvadīts jubileju zīmē – valsts svin savu simtgadi, “Latvijas dzelzceļš” tikko atzīmēja 99. jubileju un iegāja savā simtajā gadā, savukārt “Latvijas dzelzceļa kauss” šogad notiek jau desmito reizi. Šo gadu laikā ir stiprināta sadarbība ar ārvalstu partneriem, tostarp arī valstīm, kuras ir pārstāvētas turnīrā. Lai gan biznesā esam partneri, turnīrā novēlu nepazaudēt sacensību garu un motivāciju iegūt galveno balvu – kausu.”

Tradicionālais pirmssezonas hokeja turnīra ”Latvijas dzelzceļa kauss 2018” norisināsies “Arēnā Rīga” un “Inbox” ledus hallē Piņķos no šā gada 21. līdz 26. augustam. Līdzās Rīgas “Dinamo” komandai tajā piedalīsies arī četrkārtējie šī turnīra uzvarētāji un pašreizējie Gagarina kausa turētāji Kazaņas “Ak Bars”, KHL dalībnieki Jaroslavļas “Lokomotiv” Minskas “Dinamo”, kā arī pirmo reizi – Šveices spēcīgākās līgas NLA klubs “Davos”. Komandas aizvadīs viena apļa turnīru, tiekoties savā starpā.

Rīgas “Dinamo” 11. sezonas abonementu īpašnieki, kuri tos būs iegādājušies līdz šā gada 20. augustam, ”Latvijas dzelzceļa kausa 2108” turnīra spēles varēs apmeklēt bez maksas.

“LATVIJAS DZELZCEĻA KAUSA 2018” kalendārs:

21. augusts, plkst. 15:30, “Arēna Rīga”, “Ak Bars” – “Davos”
21. augusts, plkst. 19:30, “Arēna Rīga”, Rīgas “Dinamo” – Minskas “Dinamo”
22. augusts, plkst. 15:30, “Arēna Rīga”, “Davos” – Minskas “Dinamo”
22. augusts, plkst. 19:30, “Arēna Rīga”, Rīgas “Dinamo” – “Lokomotiv”
23. augusts, plkst. 17:00, “Inbox” ledus halle Piņķos, Minskas “Dinamo” – “Ak Bars”
24. augusts, plkst. 17:00, “Inbox” ledus halle Piņķos, “Ak Bars” – “Lokomotiv”

0 Komentāru