No “Maple Leafs” aizsarga tiesas ceļā cenšas piedzīt astoņus miljonus dolāru par vakariņu laikā notikušu negadījumu

0 Komentāru
No “Maple Leafs” aizsarga tiesas ceļā cenšas piedzīt astoņus miljonus dolāru par vakariņu laikā notikušu negadījumu
NHL

Par vakariņu laikā notikušu negadījumu tiesā iesūdzēts Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Toronto “Maple Leafs” aizsargs Kodijs Sesī un viņa civilsieva Džeimija Tomsone.

25 gadus vecais hokejists vēl pagājušajā sezonā pārstāvēja Otavas “Senators”, taču šovasar maiņas darījuma dēļ nokļuva “Maple Leafs” sastāvā.

Apsūdzības pamatā ir 2018. gada maijā noticis negadījums pāra rīkotajās vakariņās, kurās otrās un trešās pakāpes apdegumus guvusi Hana Engela, vēsta “Ottava Citizen”.  Viņa tajās bija kopā ar savu draugu Džeiku Kardvelu, kurš pagājušajā sezonā spēlēja Čehijas Ekstralīgas klubā Pardubices “Dynamo” un junioru laikos ar Sesī spēlēja vienā komandā.

Sesī dzīvesbiedre tikšanās laikā centusies ar degšķidrumu uzpildīt lāpu, taču nav pārbaudījusi, vai tās liesma ir nodzisusi. Tas izraisījis degšķidruma pudeles aizdegšanos, un Tomsone to uzmetusi virsū cietušajai. “Hanas drēbes aizdegās, viņa nekavējoties bija liesmās,” liecina apsūdzībā esošais teksts.

Engela tika ievadīta mākslīgajā komā, ārstiem veicot vairākas operācijas 18 stundu garumā. Ņemot vērā notikušo, apsūdzībā dažādu apstākļu dēļ tiek pieprasīta kopumā aptuveni astoņu miljonu dolāru kompensācija. Tiek uzskatīts, ka hokejists nav ievērojis drošības noteikumus, kā arī teikts, ka gan viņš, gan negadījumu izraisījusī Tomsone bijusi alkohola reibumā.

Cietušajai pieder jogas studija Otavā, taču gūto traumu dēļ viņa ilgstoši nav spējusi atgriezties darbā. Tāpat ietekmētas arī Kardvela darba attiecības, jo viņam bija uz laiku jāpamet komanda, lai parūpētos par savu draudzeni.

0 Komentāru