NHL spēlēs uzvaras izcīna Ņujorkas Rangers un Edmontons Oilers

Nacionālās Hokeja līgas spēlēs Ņujorkas Rangers trešajā periodā guva piecus vārtus un ar 5:4 uzvarēja Minesotas Wild, un Edmontons Oilers ar 3:0 sagādāja otro zaudējumu sezonā NHL līderiem Monreālas Canadiens.

Minesotas Wild mačā ar Ņujorkas Rangers otrajā trešdaļās izvirzījās vadībā ar 3:0, tomēr uz pieciem rezultatīviem Ņujorkas hokejistu metieniem trešajā periodā atbildēja tikai ar vienu vārtu guvumu un piekāpās ar 4:5.

Divu Kanādas klubu Edmontonas Oilers un Monreālas Canadiens mačā Oilers hokejisti Benuā Pulio, Nails Jakupovs un Teilors Hals katrā trešdaļā guva pa vieniem vārtiem, uzvarot Canadiens ar 3:0.

Monreālas Canadiens ar 14 punktiem saglabā pirmo vietu NHL Austrumu konferencē. Rietumos, arī ar 14 punktiem, pirmie ir Anaheimas Ducks.