NHL rezultatīvākā spēlētāja balvu šosezon iegūst vācietis Draizaitls

Pievienot komentāru
NHL rezultatīvākā spēlētāja balvu šosezon iegūst vācietis Draizaitls
ZUMAPRESS/SCANPIX

Ārta Rosa vārdā nosaukto balvu, kas tiek piešķirta Nacionālās hokeja līgas regulārās sezonas rezultatīvākajam spēlētājam, šogad izdevies iegūt vācietim Leonam Draizaitlam.

NHL sezona turpināsies ar 24 komandu līdzdalību, bet sezonas sākuma datums vēl nav zināms koronavīrusa straujās izplatības dēļ.

Otrdien pēc līgas komisāra Gerija Betmena uzrunas noskaidrojās, ka NHL regulārā sezona uzskatām par noslēgtu, kā rezultātā Draizaitlu rezultatīvāko spēlētāju sarakstā neviens vairs nevar apsteigt.

110 rezultativitātes punktus – 43 vārti + 67 rezultatīvas piespēles – iekrājušais hokejists apsveikumus no apkārtējiem saņēmis brīdī, kad skatījies Betmena uzrunu.

“Tas man ir liels gods, tāpēc jūtos ļoti īpaši. Tomēr jāatzīmē, ka šis viss nebūtu iespējams bez komandas biedru palīdzības,” sarunā ar ziņu aģentūru DPA teica hokejists.

Līdz šim vēl nevienā no Ziemeļamerikas profesionālajām līgām par rezultatīvāko spēlētāju nebija atzīts kāds no Vācijas sportistiem.

Tāpat Draizaitlam ir iespēja iegūt sezonas vērtīgākā spēlētāja balvu, taču par to viņš daudz galvu nelauza. Sportists šobrīd domājot vien par izslēgšanas spēlēm, kas varētu sākties ne ātrāk par jūlija otro pusi.

Draizaitls šosezon rezultativitātes punktu nenopelnīja vien 15 no 71 spēles. Otrs rezultatīvākais līgas spēlētājs bija viņa komandas biedrs Konors Makdeivids, kura rēķinā 34 vārti un 63 rezultatīvas piespēles.

NHL sezona atsāksies ar 24 komandu līdzdalību, katras konferences četrām spēcīgākajām vienībām garantējot sev vietu izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā, savukārt pārējās 16 aizvadīs kvalifikācijas kārtu, kur ar pretiniekos ielozēto komandu spēkosies līdz trim uzvarām.

Jau ziņots, ka NHL sezonas pārtraukumu izsludināja 12.martā, taču spēlētājiem līdz pat aprīļa beigām tika lūgts ievērot paškarantīnu. Zināms, ka astoņiem NHL spēlētājiem ir bijuši pozitīvi Covid-19 testi, ieskaitot piecus hokejistus no Otavas “Senators”. Viņu vidū gan nebija Rūdolfs Balcers.