NHL izbeidz izmeklēšanu un attaisno Keinu dalībā spēļu ietekmēšanā

0 Komentāru
NHL izbeidz izmeklēšanu un attaisno Keinu dalībā spēļu ietekmēšanā
AP/SCANPIX

Nacionālā hokeja līga izbeigusi izmeklēšanu par Sanhosē “Sharks” uzbrucēja Evandera Keina dalību spēļu ietekmēšanā, attaisnojot hokejistu, trešdien teikts līgas paziņojumā.

NHL trešdien paziņoja, ka tā ir pabeigusi izmeklēšanu par Keina sievas Dīenas apsūdzībām, ka Keins licis likmes uz rezultātiem līgas spēlēs, neatrodot nekādus pierādījumus, kas pamatotu šos apgalvojumus vai apgalvojumus, ka Keins centies negatīvi ietekmēt paša kluba spēļu rezultātus.

Apsūdzību, ko sociālajos tīklos publicēja Dīena, izmeklēšanu sadarbībā ar NHL veica “Patterson Belknap Webb & Tyler LLP”.

Ziņojumā teikts: “Izmeklēšana ietvēra detalizētu sociālo mediju, publisko datu un tiesas iesnieguma par bankrota procedūru, ko Keins uzsāka 2021.gada janvārī, kā arī viņa gaidāmās laulības šķiršanas procedūras pārskatu, pārskatu par sporta derību datiem un analīzi, kā arī intervijas ar “Sharks” organizācijas biedriem un citām personām, tostarp Keina kungu. Jāatzīmē, ka Keina kundze atteicās piedalīties izmeklēšanā.”

NHL ziņo, ka izmeklēšanā “netika atklāti nekādi pierādījumi, kas apstiprinātu Keina kundzes apsūdzības”, ka Keins piedalījies sporta derībās vai kā citādi piedalījies derībās par NHL spēlēm.

Tāpat nav pierādījumu, kas apstiprinātu apgalvojumus, ka Keina kungs “atdeva” spēles vai nav darījis visu iespējamo, lai palīdzētu “Sharks” uzvarēt spēles. Līga uzsver, ka, gluži pretēji, pierādījumi rada šaubas par Dīenas apgalvojumu patiesumu.

“Kaut arī Keina kungs noliedza apsūdzības, mūsu secinājumi nav balstīti uz šiem noliegumiem, bet gan uz citiem izmeklēšanas laikā atklātajiem pierādījumiem,” teikts līgas oficiālajā paziņojumā.

Izmeklētāji analizēja informāciju par azartspēlēm, ko sniedza sporta datu vākšanas un analīzes līderis “Sportradar”, izpētot “Sharks” 2018./2019.gada sezonas beigu daļas spēles, ieskaitot 2019.gada izslēgšanas spēles, kā arī 2020./2021.gada sezonas spēles.”

Tomēr šīs izmeklēšanas laikā uzmanība tika pievērsta divām papildu lietām, kuras pēc izmeklētāju domām prasa sīkāku izpēti. Viena ir apsūdzība par Keina uzvedību pagātnē pret sievu, bet otra – par neatbilstošu uzvedību, kas, iespējams, apdraudējusi kluba biedru veselību un drošību.

Šie jautājumi tiek izmeklēti, un NHL vairs nesniegs komentārus par to būtību, kamēr šis process nebūs pabeigts.

Līga ziņo, ka, paturot tiesības izmeklēt jebkādu jaunu informāciju, kas varētu rasties saistībā ar apgalvojumiem par sporta derībām, NHL uzskata, ka konkrētā lieta ir slēgta.
0 Komentāru

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Jokerit” – Rīgas ”Dinamo”

Rīgas ”Dinamo” Helsinkos pārliecinoši zaudē “Jokerit”

Porziņģa labais sniegums palīdz ”Mavericks” pārspēt "Raptors" un izcīnīt pirmo uzvaru sezonā

„Liverpool“ iesit piecus vārtus un pazemo „Manchester United“ viņu mājās

Negumeranu ''UFC Vegas41'' ietvaros jau pirmajā raundā nokautē Villanuevu

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Severstal” – Rīgas ”Dinamo”

Eleganta piespēle starp Porziņģa kājām iekļūst NBA TOP 10

Pirmsspēles apskats: "Jokerit" ir tādi ieroči, kādu nav daudzām komandām

Kas par UFC dueli! Vetori aizraujošā piecu raundu cīņā pārspēj Kostu

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ” Metallurg”

Rīgas ”Dinamo” trešo reizi sezonā piekāpjas "Severstal"

"Dinamo" ģenerālmenedžeris Buncis: Tuvākās spēles aizvadīsim ar esošo treneru kolektīvu