NHL Čempionu parādes laikā pamatīgi tiek apskādēts Stenlija kauss

0 Komentāru
NHL Čempionu parādes laikā pamatīgi tiek apskādēts Stenlija kauss
USA TODAY SPORTS / SCANPIX

Par Nacionālās hokeja līgas čempioni otro gadu pēc kārtas kļuva Tampabejas “Lightning”, kas nule aizvadīja titula svinību parādi, atrādot līdzjutējiem Stenlija kausu. Arī šoreiz parāde notika laivās, līdzjutējiem gavilējot no krasta. Tomēr parādi nācās pārtraukt priekšlaicīgi.

Vēlāk sociālajos tīklos nonāca fanu filmēts video, kurā redzams pārtrauktās parādes iemesls – pamatīgi sabojāts Stenlija kauss. Pēcāk bija redzams, ka kausa aprūpētāji bojāto daļu apseguši, lai tā nebūtu redzama plašākai publikai, un kauss tika aizvests prom. Mediji vēsta, ka tas tiks nogādāts Kanādā, lai veiktu remontu.

Zīmīgi, ka cīņa ar sekām notiks Monreālā. Tieši Monreālas “Canadiens” finālā ar 1-4 piekāpās “Lightning”.

Protams, šī nav pirmā reize, kad Stenlija kauss ticis pamatīgi apskādēts. Par darbu restauratoriem parūpējās arī Vašingtonas “Capitals” 2018. gadā. Slaveno titulu incidenti apvijuši arī agrāk. Kauss pat ticis pazaudēts.

Tiek vēstīts, ka bojājumu problēma tikšot atrisināta līdz brīdim, kad Stenlija kauss pienāksies katram “Lightning” komandas dalībniekam. Kā iepriekš izteicās Patriks Marūns, spēlētāji cer, ka ar kausu varēs pavadīt divas dienas, ņemot vērā, ka pagājušajā gadā šādas iespējas nebija vispār. Tieši Marūns redzams, turot rokās sabojāto Stenlija kausu.

0 Komentāru