Neveiksmīgi salūzusi kanādieša nūja papildlaikā rezultējas pārsteidzošā Somijas uzvarā U20 PČ ceturtdaļfinālā

1 komentārs
SPORTSNET

Ar vairākiem pārsteigumiem aizvadīti ceturtdaļfināli U20 Pasaules čempionāta hokejā elites divīzijā. Vienā no tiem Kanādas hokejista neveiksme papildlaikā ļāva izcīnīt uzvaru Somijai.

Spēles pamatlaikā abas komandas guva pa vieniem vārtiem, līdz ar to aizvadot papildlaiku. Piecas minūtes līdz tā beigām lieliska iespēja gandrīz tukšos vārtos raidīt ripu bija kanādiešu uzbrucējam Dobsonam, taču hokejistam salūza nūja. To veiksmīgi izmantoja somi, dodoties pretuzbrukumā un gūstot uzvaras vārtus, precīzs Toni Utunens.

Ceturtdaļfinālu pirmajā spēlē neveiksmi piedzīvoja arī Zviedrija, kura ar 0:2 piekāpās Šveicei. Atlikušajās spēlēs ASV ar 3:1 pārspēja Čehiju, savukārt Krievija sagrāva Slovākiju ar 8:3.

Turnīra pusfinālā ASV cīnīsies pret Krieviju, savukārt otrā pusfinālā spēli savā starpā aizvadīs pārsteigumu autori Šveice un Somija.