Neticama izglābšanās – NHL mačā ripa piemāna hokejistu, komentētāju un tomēr pilnībā nešķērso vārtu līniju

AP/SCANPIX

Naktī uz ceturtdienu Bostonas “Bruins” Nacionālās hokeja līgas spēlē papildlaikā ar 3:2 uzvarēja Ņujorkas “Rangers”.

Uzvaras vārtus papildlaika pirmajā minūtē guva “Bruins” uzbrucējs Breds Maršāns.

Interesanta epizode gadījās trešā perioda sākumā. Pēc Džeika Debraska metiena ripa aizķēra “Rangers” vārtsarga Aleksandra Georgijeva roku, atsitās pret vārtu pārliktni, nokrita aiz vārtu līnijas un atlēca atpakaļ vārtu laukumā.

Aiz vārtiem iedegās sarkanā gaisma, Debrasks un visa Bostonas komanda priecājās par vārtu guvumu, ar ko viņus apsveica arī viens no komentētājiem.

Tomēr videoatkārtojums parādīja, ka aiz vārtu līnijas bija tikai viena ripas mala un tā nav pilnībā šķērsojusi līniju.

Līdz ar to Georgijevs, ar labo roku nedaudz aizķerot ripu, glāba savu komandu no vārtu zaudējuma.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Jokerit” – Rīgas ”Dinamo”

Rīgas ”Dinamo” Helsinkos pārliecinoši zaudē “Jokerit”

„Liverpool“ iesit piecus vārtus un pazemo „Manchester United“ viņu mājās

Negumeranu ''UFC Vegas41'' ietvaros jau pirmajā raundā nokautē Villanuevu

Porziņģa labais sniegums palīdz ”Mavericks” pārspēt "Raptors" un izcīnīt pirmo uzvaru sezonā

Eleganta piespēle starp Porziņģa kājām iekļūst NBA TOP 10

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ” Metallurg”

Kas par UFC dueli! Vetori aizraujošā piecu raundu cīņā pārspēj Kostu

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Severstal” – Rīgas ”Dinamo”

Rīgas ”Dinamo” trešo reizi sezonā piekāpjas "Severstal"

Pirmsspēles apskats: "Jokerit" ir tādi ieroči, kādu nav daudzām komandām

"Dinamo" ģenerālmenedžeris Buncis: Tuvākās spēles aizvadīsim ar esošo treneru kolektīvu