Nešķirams duets! Sentluisas “Blues” kvēlākā līdzjutēja Laila un aizsargs Pareiko dala kopīgu mirkli ar Stenlija kausu

Pievienot komentāru
Nešķirams duets! Sentluisas “Blues” kvēlākā līdzjutēja Laila un aizsargs Pareiko dala kopīgu mirkli ar Stenlija kausu
AFP/SCANPIX

NHL čempionvienības Sentluisas “Blues” finālsērijas septītā spēle izvērtās īpaši emocionāla.

Jau iepriekš tika ziņots, ka vakar izbraukuma mačā Bostonā pret vietējo “Bruins”, Sentluisas “Blues” hokejisti pirmo reizi kluba vēsturē izcīnīja Stenlija kausu.

Tāpat, pirms mača īpašu pārsteigumu “Blues” vienība sagādāja savai kvēlākajai līdzjutējai Lailai Andersonei – 11 gadus vecai meitenei no Sentluisas, kura cīnās ar retu slimību, kura novājina viņas imūnsistēmu.

Pēc kausa izcīnīšanas “Blues” aizsargs Koltons Pareiko neslēpa sajūsmu, ka ir piepildījies viņa bērnības sapnis. Kad mediji viņam jautāja par īpašo meiteni Lailu, Pareiko atzina, ka viņa sniegusi milzīgu iedvesmas devu ne tikai “Blues” komandai, bet arī citiem līgas spēlētājiem un līdzjutējiem. Izvēle par viņas ņemšanu līdzi uz sērijas izšķirošo spēli Bostonā nelika ilgi domāt, ja vien ārsti dotu zaļo gaismu šim ceļojumam. Lailas veselības stāvoklis un ārstu slēdziens atļāva meitenei piepildīt savu sapni par iemīļotās komandas uzvaru Stenlija kausa izcīņā.

Meitenei bija iespēja tieši ar savu labāko draugu Pareiko dalīt kopīgu mirkli, satiekoties ar Stenlija kausu. Abi atzina, ka šis ir sapņu piepildījums. Skaistais žests un meitenes apņēmība ir ievērota ne tikai Sentluisā, bet slavēta arī no citu NHL klubu pārstāvjiem un atbalstītājiem.

Meitene ir īpaši sadraudzējusies ar “Blues” aizsargu Pareiko, kurš bija viens no idejas iniciatoriem piesaistīt Lailu Sentluisas vienībai. Aizsargs uzskata, ka īpašā meitene nes ļoti daudz prieka un iedvesmas, uzsverot, ka viņa ir viena no panākumu atslēgām. Abi sadraudzējās pagājušā gada Helovīnu ballītē, ko organizēja Senltuisas “Blues” – kopš tā brīža abus vieno īpaša saikne un ir nešķirami arī Sentluisai tik nozīmīgajā laikā.