Nazarovs: “Rangers” zvaigzne un Alisas Znarokas vīrs Panarins pirms 10 gadiem Rīgā piekāvis jaunu meiteni

Pievienot komentāru
Nazarovs: “Rangers” zvaigzne un Alisas Znarokas vīrs Panarins pirms 10 gadiem Rīgā piekāvis jaunu meiteni
INSTAGRAM

Bijušais Nacionālās hokeja līgas spēlētājs un vairāku Kontinentālās hokeja līgas klubu galvenais treneris Andrejs Nazarovs apvainojis Ņujorkas “Rangers” zvaigzni un Alisas Znarokas vīru Artemiju Panarinu par jaunas meitenes piekaušanu pirms 10 gadiem Rīgā.

Andrejs Nazarovs savus apvainojumus izteicis intervijā laikrakstam “Komsomoļskaja Pravda”. Panarins 2011.gada decembrī piedzēries kādā Latvijas bārā un piekāvis 18 gadus vecu meiteni.

Ņujorkas “Rangers” zvaigzne Panarins ir pazīstams kā Krievijas varas un prezidenta Vladimira Putins kritiķis. Vairāki Krievijas mediji apšauba Nazarova teikto, rakstot, ka apvainojumi izskatās ļoti aizdomīgi, un saista tos ar Artemija kritiskajiem izteikumiem.

Pats Panarins jebkādus apvainojumus noraida.

Pirmdien Ņujorkas “Rangers” paziņoja, ka pēc izteiktajiem apvainojumiem Panarins nav kopā ar komandu. Arī ASV prese saista Nazarova apvainojumus ar Artemija politiskajiem uzskatiem. Pirms četrām nedēļām hokejists savā instagrama kontā publicēja ierakstu ar atbalstu Krievijas opozīcijas līderim Aleksejam Navaļnijam un lietoja mirkļbirku #BrīvībuNavaļnijam.