Nav skaidrības, vai Džeriņš šovakar dosies laukumā spēlē pret ASV

Pievienot komentāru
Nav skaidrības, vai Džeriņš šovakar dosies laukumā spēlē pret ASV
Foto: LETA

Vēl spēles dienas rītā Latvijas hokeja izlases treneriem nav skaidrības par centra uzbrucēja Andra Džeriņa iespējām ceturtdien piedalīties pasaules čempionāta mačā pret ASV, kurā noteikti piedalīsies cits centra spēlētājs Teodors Bļugers, kurš valstsvienības rindas papildināja vien trešdienas pēcpusdienā.

Džeriņš otrdien mačā pret Dienvidkoreju cieta no pretinieku rupjās spēles, jo saņēma grūdienu mugurā, pēc tam laukumā vairs neatgriežoties. Pieredzējušais hokejists trešdien izlaida izlases treniņu, strādājot fiziskās sagatavotības trenera Ērika Visocka vadībā.

Ceturtdien rīta pusē Latvijas izlasei bija ieslidošanās treniņš, taču uz ledus devās tikai vārtsargi Kristers Gudļevskis un Matīss Edmunds Kivlenieks, aizsargs Kristaps Sotnieks, kā arī šim turnīram pagaidām vēl nepieteiktie Gunārs Skvorcovs un Edgars Siksna. Pārējie Latvijas valstsvienības hokejisti mačam gatavojās savā mītnes vietā Silkeborgā, kas atrodas 40 kilometrus no Herningas.

No treneriem uz ledus devās Edgars Masaļskis, kurš pēc tam žurnālistiem sacīja, ka ir izstrādāta stratēģija attiecībā pret vārtsargiem, gan neatklājot, kurš vārtus sargās ceturtdien. Tiesa, noprotams, ka tas būs Elvis Merzļikins.

“Mums ir stratēģija, bet es nestāstīšu, kurš kurā mačā spēlēs. Varu teikt, ka vēl iespēja sevi parādīt būs arī [Kristeram] Gudļevskim,” sacīja Masaļskis.

ASV izlasē ir meistarīgi uzbrucēji, tāpēc pretinieki aizsardzībai tik lielu uzmanību nepievērš. “Viņi vairāk domā par uzbrukumu, jo tur ir ļoti bīstami, ātri pāriet no aizsardzības uzbrukumā. Mēs centīsimies spēlēt savu hokeju un neitralizēt viņu ātros uzbrukumus. Jācenšas pēc iespējas vairāk spēlēt amerikāņu zonā,” piebilda vārtsargu treneris.