“Mogo” trillerī nepārvar IIHF Kontinentālā kausa otro kārtu

Pievienot komentāru
“Mogo” trillerī nepārvar IIHF Kontinentālā kausa otro kārtu
HCDONBASS.COM

Latvijas čempione hokejā “Mogo” svētdien izšķirošajā mačā nepārvarēja Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālā kausa otro kārtu.

“Mogo” Brovari pilsētā Kijevas pievārtē C apakšgrupas mačā ar 2:3 pēcspēles metienu sērijā piekāpās turnīra saimniecei Doņeckas “Donbass”.

Otrā perioda otrajā minūtē rīdzinieki mazākumā ielaida vārtus un bija iedzinējos līdz pat trešās trešdaļas 13.minūtei, kad Renārs Demiters panāca 1:1. Trīsarpus minūtes pirms pamatlaika beigām Jānis Ozoliņš izvirzīja vadībā “Mogo” komandu un Latvijas čempioni bija pozīcijā, kas nodrošinātu vietu nākamajā kārtā. Tiesa, nepilnas divarpus minūtes pirms finālsvilpes “Donbass” izlīdzināja rezultātu.

Pamatlaikā un pagarinājumā vārti netika gūti, līdz ar to uzvarētāja tika noskaidrota pēcspēles metienu sērijā. Tajā pēc septiņiem nesekmīgiem mēģinājumiem Aleksandrs Vasiļjevs pārspēja Renāru Kazanovu, bet “Mogo” savu nākamo metienu nerealizēja, tādējādi “bullīšos” piedzīvot neveiksme ar 0:1.

Kontinentālā kausa pirmajā mačā “Mogo” ar 5:3 pārspēja Rumānijas čempioni Brašovas “Corona”, bet otrajā duelī ar 6:1 sagrāva Serbijas vadošo komandu Belgradas “Crvena Zvezda”. “Donbass” vispirms ar 7:0 pārspēja serbus, bet pēc tam ar 7:1 – rumāņus.

Apakšgrupā ar astoņiem punktiem uzvarēja “Donbass”, otrā ar septiņiem punktiem bija “Mogo”, tālāk ar trīs punktiem bija “Corona”, bet “Crvena Zvezda” palika bešā.

“Donbass” iekļuva trešā posma F grupā, kur to sagaida Atirau “Beibaris” (Kazahstāna), Grodņas “Neman” (Baltkrievija) un Krakovas “Cracovia” (Polija). Šīs grupas spēles notiks no 15. līdz 17.novembrim Krakovā.