“Mogo”/LSPA pārtrauc Ābola vadītās “Zemgale”/LLU 13 uzvaru sēriju

HK MOGO

“Mogo”/LSPA piektdien “Optibet” Hokeja līgas (OHL) spēlē savā laukumā ar 3:2 pārspēja “Zemgale”/LLU komandu, pārtraucot jelgavnieku 13 uzvaru sēriju.

Jau ceturtajā minūtē laukuma saimniekus vadībā izvirzīja Gatis Gricinskis, bet divas minūtes pirms pirmā perioda beigām 2:0 panāca Jānis Ozoliņš. Otrās trešdaļas otrajā minūtē Aleksandrs Novikovs vienus vārtus atguva un tieši viņš nākamā perioda devītajā minūtē panāca 2:2, abus vārtus gūstot vairākumā.

Pēdējais vārds šajā mačā piederēja rīdziniekiem – nepilnas piecas minūtes pirms pamatlaika beigām vairākumā izcēlās Gricinskis.

Jelgavas komanda iepriekšējo zaudējumu cieta 22.novembrī, kad ar 1:2 atzina “Olimp”/”Venta 2002” pārākumu.

Čempionāta līdere ar 41 punktu 26 spēlēs ir “Olimp”/”Venta 2002”, kurai ar 38 punktiem 23 mačos seko “Zemgale”/LLU. “Mogo”/LSPA 35 punktus iekrājusi 28 dueļos, “Liepāja” 21 spēlē nopelnījusi 27 punktus, Daugavpils “Dinaburga” 25 mačos tikusi pie 14 punktiem, Hokeja skola “Rīga” seko ar desmit punktiem 20 dueļos, bet pēdējo jeb septīto pozīciju ar desmit punktiem 23 spēlēs ieņem “Prizma”/IHS.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Jokerit” – Rīgas ”Dinamo”

Rīgas ”Dinamo” Helsinkos pārliecinoši zaudē “Jokerit”

„Liverpool“ iesit piecus vārtus un pazemo „Manchester United“ viņu mājās

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Severstal” – Rīgas ”Dinamo”

Negumeranu ''UFC Vegas41'' ietvaros jau pirmajā raundā nokautē Villanuevu

Eleganta piespēle starp Porziņģa kājām iekļūst NBA TOP 10

Kas par UFC dueli! Vetori aizraujošā piecu raundu cīņā pārspēj Kostu

Porziņģa labais sniegums palīdz ”Mavericks” pārspēt "Raptors" un izcīnīt pirmo uzvaru sezonā

Pirmsspēles apskats: "Jokerit" ir tādi ieroči, kādu nav daudzām komandām

Rīgas ”Dinamo” trešo reizi sezonā piekāpjas "Severstal"

„Chelsea“ Anglijas Premjerlīgas mačā lupatu lēveros sasit "Norwich City"