Merzļikins starp diviem treneriem: noskaties slaveno kautiņu starp Hārtlija “Flames” un Tortorellas “Canucks”

Pievienot komentāru
Merzļikins starp diviem treneriem: noskaties slaveno kautiņu starp Hārtlija “Flames” un Tortorellas “Canucks”
REUTERS/SCANPIX

2014. gada 18. janvārī notika pat Nacionālajai hokeja līgai neierasta dūru vicināšana – Boba Hārtlija Kalgari “Flames” un Džona Tortorellas Vankūveras “Canucks” sarīkoja pamatīgu kautiņu jau spēles pirmajās sekundēs.

Abu treneru ceļi krustojās vēl karjeras pirmsākumos Amerikas hokeja līgā. Hokeja vēsturnieki vēl strīdas, kad tieši “melnais kaķis” izskrēja abu treneru starpā, bet nesaskaņu kulminācija bija slavenais mačs Vankūverā.

Tortorella bija tik nikns par ceturtās maiņas kaušļu sūtīšanu pirmajā maiņā, ka vēlāk arī pats bija gatavs skaidrot attiecības ar dūru palīdzību. Šo rīcību Džons vēlāk nožēloja, atzīstot, ka bijis pārāk karstgalvīgs un ļāvis emocijām ņemt virsroku.

Kopš tā laika ir pagājuši jau seši gadi, bet Elvis Merzļikins drošības pēc Tortorellam neatgādina, kas ir viņa treneris Latvijas izlasē, savukārt Hārtlijam daudz nepiemin savas gaitas “Blue Jackets” komandā.

Arī Flekša 4. epizodē Elvis sarunā ar Tomu Prāmnieku un Kasparu Dvinski negribēja sīkāk analizēt attiecības starp saviem “Blue Jackets” un Latvijas izlases treneriem.

Hārtlija “Flames” un Tortorellas “Canucks” kautiņš: