Merzļikins spīd arī otrajā mačā – “Blue Jackets” pagarinājumā uzvar debitantus Sietlas ”Kraken”

AP/SCANPIX

Kolumbusas “Blue Jackets” ar Elvi Merzlikinu vārtos naktī uz svētdienu pēc Latvijas laika Nacionālās hokeja līgas sezonas otrajā spēlē pagarinājumā ar 2:1 pārspēja Sietlas ”Kraken”, izcīnot otro uzvaru pirmajos divos mačos.

Merzļikins “Blue Jackets” vārtos atvairīja 19 no 20 metieniem un tika atzīts par spēles trešo spožāko zvaigzni.

Elvis vienīgo reizi tika pārspēts otrā perioda vidū, kad Brendons Tanevs ātrajā pretuzbrukumā parādīja, ka dos piespēli un no nūjas neērtās puses meta ripu pār vārtsarga ķērājcimdu.

Trešajā periodā izlīdzinājumu panāca Eriks Robinsons. Pagarinājumā ar plaukstas metienu no labā iemetiena apļa uzvaru Kolumbusai panāca Patriks Laine, kur štika atzīts par mača spožāko zvaigzni.

Sezonas pirmajā spēlē, kurā “Blue Jackets” godināja jūlijā traģiski mirušo vārtsargu Matīsu Kivlenieku, Kolumbusa ar 8:2 sagrāva Arizonas ”Coyotes”.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. "Torpedo" – Rīgas "Dinamo"

Porziņģa ”Mavericks” sagrauj "Pelicans" un uzstāda vēsturisku rekordu

Rīgas ”Dinamo” izbraukuma mača "bullīšu" sērijā uzvar Sanda Ozoliņa "Torpedo"

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas "Dinamo" – "Severstal"

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: FIBA PK kvalifikācija. LATVIJA - SLOVĀKIJA

"Manchester United" premjerlīgas mačā ar VAR iejaukšanos divās svarīgās epizodēs uzvar "Arsenal"

Latvijas Lāzers ar teicamu precizitāti palīdz "Wizards" uzvarēt "Timberwolves"

Pirmsspēles apskats: "Torpedo" patīk spēlēt gaisīgu, piespēlēm bagātu un meistarīgu hokeju

Fantastisks Lomaža sniegums ļauj Latvijai FIBA PK kvalifikācijas mačā uzvarēt Slovākiju

Krikunova debijā Rīgas "Dinamo" "bullīšu" sērijā piekāpjas "Severstal"

Skaisti Masuaku vārti ļauj "West Ham" pārspēt "Chelsea", Origi kompensācijas laikā izrauj "Liverpool" uzvaru pār "Wolverhampton"

Pirmsspēles apskats: "Dinamo" pret "Severstal" cīņā vedīs jauns galvenais treneris Krikunovs