Merzļikins saņem sitienu ar celi pa galvu un nepabeidz spēli, “Blue Jackets” ar Korpisalo vārtos uzvar “Senators”

1 komentārs
REUTERS/SCANPIX

Elvis Merzļikins naktī uz otrdienu Nacionālās hokeja līgas spēlē cieta sadursmē ar Otavas “Senators” uzbrucēju Entoniju Duklēru un nepabeidza spēli. Vārtos stājoties Jonasam Korpisalo,  “Blue Jackets” papildlaikā izcīnīja uzvaru 4:3.

Otrā perioda vidū “Senators” uzbrucējs Entonijs Duklērs lielā ātrumā devās “Blue Jackets” vārtu virzienā, un mēģinot apspēlēt vārtsargu, ar labo celi trāpīja Elvim pa galvu.

Merzļikins uzreiz nometa ķiveri un saķēra galvu. Pēc Mirkļa Elvja vietu Kolumbusas vārtos ieņēma savainojumu saārstējušais Jonass Korpisalo. Rezultāts tobrīd bija 2:1 “Senators” labā.

Vēl otrajā periodā Niks Folino rezultātu izlīdzināja. Trešajā periodā Kolins Vaits atkal izvirzīja Otavu vadībā, bet Stefans Mato guva trešos vārtus arī Kolumbusas labā. 25 sekundes līdz papildlaika beigām Emils Bemstrēms guva “Blue Jackets” uzvaras vārtus, palīdzot komandai pārtraukt astoņu zaudējumu sēriju.

Līdz Merzļikina un Duklēra sadursmei Folino bija reizi pārspējis Otavas vārtsargu Markusu Hogbergu, bet Konors Brauns bija iemetis divas ripas Elvja vārtos.