Merzļikins pusspēlē ielaiž vienu ripu, “Blue Jackets” piekāpjas “Penguins”

BLUEJACKETS

Kārtējā pārbaudes spēlē pirms gaidāmās Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonas starta zaudējumu piedzīvojusi Kolumbusas “Blue Jackets”, kas ar 1:4 piekāpās Pitsburgas “Penguins”.

Spēles pirmajās 29:18 minūtēs “Blue Jackets” vārtos oficiālā pārbaudes spēlē debitēja Elvis Merzļikins, kurš atvairīja 17 no 18 pretinieku metieniem (94,4%). Vienīgā ripa tika ielaista pirmā perioda septītajā minūtē, kad vairākumu realizēja “Penguins” uzbrucējs Alekss Galčenjuks. Latvietis izcēlās arī ar iespaidīgiem atvairījumiem un darbībām.

Mača otrajā pusē komandas vārtu drošība tika uzticēta somam Veini Vehvilainenam, kurš atvairīja 14 no 17 “Penguins” metieniem (82,4%). Turklāt divas no ripām ielaistas 23 sekunžu laikā trešā perioda septītajā minūtē.

“Penguins” panākumā šoreiz no malas noraudzījās Teodors Bļugers.

Kā zināms, atzīstamu sniegumu iepriekšējā “Blue Jackets” pārbaudes spēlē rādīja cits komandas sistēmas latviešu vārtsargs Matīss Kivlenieks.