Merzļikins: Pēdējie vārti ir uz manas sirdsapziņas, tie izšķīra spēli

0 Komentāru
Merzļikins: Pēdējie vārti ir uz manas sirdsapziņas, tie izšķīra spēli
USA TODAY/SCANPIX

Latvijas hokeja izlases vārtsargs Elvis Merzļikins uzņems atbildību par sestdien Kolumbusas “Blue Jackets” piedzīvoto zaudējumu Nacionālās hokeja līgas regulārā čempionāta mačā.

Jau ziņots, ka Merzļikinam sestdien pārtrūka astoņu uzvaru sērija NHL spēlēs, bet “Blue Jackets” savā laukumā ar 1:2 piekāpās Kolorādo “Avalanche”.

Pateicoties Seta Džounsa precīzajam metieniem, “Blue Jackets” pēc diviem periodiem bija vadībā ar 1:0. Tiesa, trešās trešdaļas otrajā pusē Merzļikinu pārspēja Nezems Kadri un Neitans Makinons, kuri sarūpēja latvietim un pārējiem mājiniekiem zaudējumu.

“Spēlējām labi kādas 50 minūtes, nevis visu maču. Nezinu, kas notika. Pēdējie vārti ir uz manas sirdsapziņas un tie izšķīra spēli. Uzņemos par to atbildību. Metiena brīdī mans skats bija pilnīgi netraucēts, tas bija jāņem,” sarunā ar Ziemeļamerikas žurnālistiem stāstīja Merzļikins.

Pirmajā epizodē “Blue Jackets” nevarēja izraidīt ripu ārā no savas zonas, bet otrajā vārtu zaudējumā Merzļikins nespēja apturēt Makinona spēcīgo metienu.

“Pirmajos vārtos gaidīju, ka Kadri piespēlēs. Viņiem tas labi izdodas – savilkt spēlētājus vienā pusē un pēkšņi piespēlēt uz otru pusi. Negaidīju metienu, bet tāpat varēju labāk nospēlēt. Tik un tā viņi spēlēja bīstami vairākumā un bija ātri. Nebija slikta spēle, bet nebija arī pietiekami laba,” secināja Merzļikins.

“Pēc tam, kad pretinieki no 0:1 bija panākuši 2:1, viņi spēlēja pārliecināti par saviem spēkiem. Mēģinājām izdarīt spiedienu, bet šoreiz tas nenostrādāja. Dažreiz mani glāba vārtu stabiņš, tāpēc varēja būt arī sliktāk,” uzsvēra vārtsargs.

0 Komentāru