Merzļikins nomaina neveiksmīgo Korpisalo un atvaira visus metienus, tomēr no zaudējuma “Blue Jackets” nepaglābj

AFP/SCANPIX

Elvja Merzļikina Kolumbusas “Blue Jackets” naktī uz trešdienu Nacionālās hokeja līgas mājas spēlē ar 3:6 zaudēja Dalasas “Stars”.

Spēli “Blue Jackets” vārtos sāka Jonass Korpisalo, līdz ottrā perioda vidum ielaižot piecas ripas. Viņa vietā stājās Elvis Merzļikins, kurša atvairīja visus astoņus Dalasas hokejistu metienus. Mača priekšpēdējā minūtē Aleksandrs Radulovs sesto ripu iemeta jau tukšos vārtos.

Pēc diviem Džo Pavelska vārtiem “Stars” izvirzījās vadībā 2:0. Sets Džounss otrā perioda vidū samazināja rezultāta starpību, bet Džeimijs Bens, Deniss Gurjanovs un Radeks Faksa astoņu minūšu laikā iemeta vēl trīs ripas Korpisalo vārtos.

Trešajā trešdaļā Mihails Grigorenko un Dīns Kukans divreiz pārspēja Džeiku Otindžeru. Mača beigās, cenšoties atgūt divu vārtu deficītu, Merzļikina vietā nāca sestais laukuma spēlētājs. Tas gan ļāva Radulovam ar ripu tukšajos vārtos pielikt spēlei punktu – 6:3.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: IBF titula cīņa. Mairis Briedis pret Arturu Mannu

Mairis Briedis pārliecinoši sakauj Mannu un nosargā savu IBF pasaules čempiona titulu

Mairis Briedis: Mega liels paldies visiem līdzjutējiem, latviešu enerģija nāks man līdzi

Ir trešā uzvara pēc kārtas! Rīgas “Dinamo” pagarinājumā apspēlē Indraša ”Vityaz”

Zauerlands: Brieža nākamā cīņā varētu būt ar IBF pretendentu Opetaiju vai WBO čempionu Okoliju

Briedis: Tas ir veids kā savienot visu valsti kopā, tāpēc es to daru

UFC cīņu rekordists Millers ar skaistu sitienu nokautē Gonzalezu

Landvērs pārsteidz Kleinu un ar žņaugšanas paņēmienu izcīna savu otro UFC uzvaru