Merzļikins nomaina Korpisalo “Blue Jackets” pārliecinošā zaudējumā pret “Hurricanes”

AFP/SCANPIX

Kolumbusas “Blue Jackets” naktī uz otrdienu Nacionālās hokeja līgas izbraukuma spēlē ar 3:7 zaudēja Karolīnas “Hurricanes”.

Spēli “Blue Jackets” vārtos sāka Jonass Korpisalo, pirmajās divās trešdaļās ielaižot piecus vārtus. Trešajā periodā somu vārtsarga vietā stājās Elvis Merzļikins, kurš atvairīja 7 no 9 “Hurricanes” hokejistu metieniem.

Pa diviem vārtiem Karolīnas labā guva Džordans Stāls un Broks Makgins, vēl pa reizei precīzi meta Sebastians Aho, Toivo Teravainens  un Nino Nīdereiters.

Kolumbusas komandā vārti Kema Atkinsona, Būna Dženera un Kevina Stenlunda kontā.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: IBF titula cīņa. Mairis Briedis pret Arturu Mannu

Mairis Briedis pārliecinoši sakauj Mannu un nosargā savu IBF pasaules čempiona titulu

Mairis Briedis: Mega liels paldies visiem līdzjutējiem, latviešu enerģija nāks man līdzi

Ir trešā uzvara pēc kārtas! Rīgas “Dinamo” pagarinājumā apspēlē Indraša ”Vityaz”

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ”Neftekhimik”

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ”Sibir”

“Dinamo” apspēlē “Neftekhimik” un izcīna otro uzvaru pēc kārtas

Pirmsspēles apskats: Indraša klubs pēdējās spēlēs buksē

Briedis: Nekur nav tik labi kā mājās

Zauerlands: Brieža nākamā cīņā varētu būt ar IBF pretendentu Opetaiju vai WBO čempionu Okoliju

Briedis: Tas ir veids kā savienot visu valsti kopā, tāpēc es to daru