Merzļikins iztur “Hurricanes” metienu krusu, “Blue Jackets” izcīna trešo uzvaru pēc kārtas

Elvis Merzļikins naktī uz piektdienu pēc Latvijas laika atvairīja 32 metienus, palīdzot Kolumbusas “Blue Jackets” Nacionālās hokeja līgas mājas spēlē ar 3:2 uzvarēt Karolīnas “Hurricanes”.

Iepriekšējās divas spēles Elvis Merzļikins nostāvēja “sausā”, Kolumbusai ar vienādu 3:0 uzvarot Vegasas “Golden Knights” un Bostonas “Bruins”.

Elvja sausā sērija pārtrūka pēc 166 minūtēm un 29 sekundēm. Otrā perioda 9. minūtē metienā salūza “Blue Jackets” aizsarga Seta Džounsa nūja, un čehu uzbrucējs Martins Nečass izgāja viens pret Klumbusas vārtiem, pārspējot Elvi ar metienu virs ķērājcimda.

Trešā perioda vidū Džordans Stāls pēc Teuvo Tereveinena metiena no zilās līnijas mainīja ripas trajektoriju, un tā ielidoja “Blue Jackets” vārtos.

Mājnieki pa “Hurricanes” vārtiem meta tikai 18 reizes, no kuriem čehu vārtsargs Petrs Mrazeks tika galā ar 15 metieniem. Kolumbusas labā pirmos divus vārtus guva Emils Bemstrēms un Kams Atkinsons. Trešajā periodā vārtus guva arī Zaks Verenskis, bet pēc “Hurricanes” trenera Roda Brindamūra pieprasījuma tiesneši konstatēja aizmuguri.

Spēles priekšpēdējā minūtē pēc cīņas pie apmales ripa nonāca pie Nika Folino, un Klumbusas kapteinis ar metienu gar vārtu stabu guva uzvaras vārtus.

Nākamo spēli “Blue Jackets” aizvadīs sestdien savā laukumā pret “Ņūdžersijas “Devils”.