Merzļikins “bullīšos” nomaina savainoto Korpisalo; Girgensons nospēlē gandrīz piecas minūtes mazākumā komandas zaudējumā

AP/SCANPIX

Pagājušās nakts Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē neplānotu došanos laukumā piedzīvoja Elvis Merzļikins, savukārt Zemgus Girgensons aizvadīja iespaidīgu spēles laiku mazākumā.

Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” ar  2:3 pēcspēles metienu sērijā piekāpās Čikāgas “Blackhawks”. “Blue Jackets” vārtos pieklājīgu spēli aizvadīja soms Jūnass Korpisalo (28 no 30 atvairītie metieni), taču “bullīšos” viņš guva savainojumu. Līdz ar to laukumā nācās doties Merzļikinam, kurš ielaida vienīgo pretinieku metienu.

Pagaidām nav zināms, cik nopietna ir Korpisalo trauma, taču paredzams, ka otrdien notiekošajā spēlē pret Floridas “Panthers” vārtu drošība tiks uzticēta Merzļikinam.

Tikmēr Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” otro reizi pēc kārtas tikās ar Bostonas “Bruins”, šoreiz piedzīvojot zaudējumu ar 2:3.

Latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 15:24 minūtes, no kurām 4:36 bija mazākumā. To laikā Girgensons izdarīja trīs spēka paņēmienus, bloķēja vienu pretinieku metienu un saglabāja neitrālu lietderības koeficientu.