Merzļikins ātri nomaina katastrofāli spēli sākušo Korpisalo, tomēr neglābj “Blue Jackets” no zaudējuma “Lightning”

REUTERS/SCANPIX

Elvis Merzļikins jau spēles sestajā minūtē nomainīja Jonasu Korpisalo, tomēr nespēja glābt savu komandu no zaudējuma, Kolumbusas “Blue Jackets” ar 4:6 piekāpjoties Stenlija kausa čempioniem Tampabejas “Lightning”.

Jonass Korpisalo nepilnu sešu minūšu laikā kapitulēja pēc Bleika Kolmena, Stīvena Stemkosa, Barklaja Gudrova metieniem, un viņa vietu “Blue Jackets” vārtos ieņēma Elviss Merzļikins.

Maikls del Zoto samazināja rezultāta starpību, bet pirmā perioda pēdējā sekundē ripa nodevīgi ieslīdēja Elvja vārtos pēc Raiana Makdonaha metiena.

Otrajā trešdaļā Ross Koltons un Makdonaha Kolumbusas vārtos iemeta piekto un sesto ripu.

Džeks Rosloviks, Zaks Verenskis un Makss Domi vienīgi samzināja rezultāta starpību, “Blue Jackets” piedzīvojot zaudējumu ar 4:6. Merzļikins atvairīja 21 no 24 metieniem.