Merzļikinam uzvara un otrās zvaigznes gods; Balceram viens metiens zaudējumā

1 komentārs
USA TODAY SPORTS/SCANPIX

Mainīgām sekmēm šonakt savas spēles aizvadīja Latvijas Nacionālās hokeja līgas spēlētāji, diviem izcīnot uzvaras (Elvim Merzļikinam un Zemgum Girgensonam), savukārt Rūdolfam Balceram un Teodoram Bļugeram piedzīvojot zaudējumus.

Elvis Merzļikins un viņa pārstāvētā Kolumbusas ”Blue Jackets” viesos papildlaikā ar 2:1 apspēlēja spēcīgo Bostonas ”Bruins” vienību.

Latvijas vārtsarga kontā 25 atvairīti metieni un mača otrās zvaigznes atzinība (otrajā mačā pēc kārtas).

Četru zaudējumu sēriju pārtraukt izdevās Zemgus Girgensona Bufalo ”Sabres” vienībai, kas ar 3:2 mājās apspēlēja Edmontonas ”Oilers” vienību.

Girgensons šajā mačā 16:25 minūtes un to laikā pamanījās četras reizes mest pa pretinieku vārtiem.

Turpretī Rūdolfa Balcera pārstāvētā Otavas ”Senators” ar 3:6 piekāpās Floridas ”Panthers” vienībai.

Balcers lielāko daļu spēles aizvadīja nomināli trešajā uzbrucēju virknējumā ar maiņas partneriem Kolinu Vaitu un Taileru Enisu. Kopumā hokejists laukumā pavadīja nedaudz vairāk par 13 minūtēm, to laikā izdarot vienu metienu un nopelnot lietderības koeficientu -1.

Zaudējums arī Teodora Bļugera komandai Pitsburgas ”Penguins”, ar 2:3 papildlaikā atzīstot Sanhosē ”Sharks” pārākumu.

Bļugers laukumā pavadīja 17:24 minūtes, sev atvēlētajā laikā viņš divas reizes meta pa vārtiem un uzvarēja 10 no 19 iemetieniem.