Medijs: SOK pieļauj iespēju neiekļaut hokeju 2022.gada olimpisko spēļu programmā

3 komentāri
Medijs: SOK pieļauj iespēju neiekļaut hokeju 2022.gada olimpisko spēļu programmā
Foto: EPA/ SCANPIX

Starptautiskā Olimpiskā komiteja pieļauj iespēju neiekļaut hokeju 2022.gada Pekinas olimpisko spēļu programmā, atsaucoties uz Starptautiskās Ledus hokeja federācijas prezidentu Renē Fāzelu, vēsta TSN žurnālists Gords Millers.

Fāzels Milleram diskusijas laikā pastāstījis, ka SOK apsverot četras opcijas, kā nākotnē aizvadīt olimpisko spēļu hokeja turnīru.

SOK varianti ir: aizvadīt turnīru ar Nacionālās hokeja līgas spēlētājiem, aizvadīt turnīru bez NHL spēlētājiem, turnīrā ļaut piedalīties hokejistiem līdz 23 gadu vecumam, kā tas ir futbolā, vai neaizvadīt turnīru vispār.

“Fāzela arguments ir tas, ka hokejs ziemas olimpiskajās spēlēs, salīdzinot ar citiem sporta veidiem, nodrošina lielus ienākumus no biļetēm. Citiem vārdiem sakot, olimpiskajām spēlēm hokejs ir vajadzīgs tikpat, cik hokejam olimpiskās spēles,” Millers raksta par sarunu ar Fāzelu.

Februārī notikušajās Phjončhanas olimpiskajās spēlēs pirmo reizi kopš 1998.gada nepiedalījās NHL spēlētāji. Par čempioniem tika kronēta Olimpisko sportistu no Krievijas izlase, kuru vadīja Oļegs Znaroks ar Hariju Vītoliņu.

3 komentāri