Medijs: Latvijas Hokeja federācija šķīrusies no lielākās daļas darbinieku 

1 komentārs
Medijs: Latvijas Hokeja federācija šķīrusies no lielākās daļas darbinieku 
OKSANA DŽADANA, F64

Latvijas Hokeja federācija koronavīrusa pandēmijas izraisītā ārkārtas stāvokļa dēļ pārtraukusi darba attiecības ar desmit darbiniekiem, bet vēl seši turpinās darbu līdz aprīļa beigām, ziņo portāls “Sportacentrs.com”.

“Diemžēl esam spiesti būtiski samazināt darbinieku skaitu, jo šobrīd ienākumu vairs nav un nevaram atļauties algot tik lielu darbinieku skaitu. Ar dažiem izbeidzām darba attiecības pēc abpusējas vienošanās, savukārt dažiem tika samazinātas štatu vietas. Kontā bija pietiekami daudz līdzekļu, lai atbilstoši likumam izmaksātu kompensācijas,” atklāja organizācijas ģenerālsekretārs Viesturs Koziols.

“Esam izrunājušies ar visiem un, kad situācija normalizēsies, atkal uzrunāsim šos cilvēkus. Šobrīd neviens nevar pateikt, kad tas notiks,” turpināja ģenerālsekretārs, kurš ir viens no diviem, kas paliks darbā arī pēc pārējo atbrīvošanas (arī izlašu menedžeris Renārs Freibergs). “Šodien darba attiecības pārtrauktas ar desmit cilvēkiem, bet vēl seši turpinās darbu līdz aprīļa beigām. Maksimāli izvairāmies no klātienes darba.”

Pirms nedēļas, 21.martā, koronavīrusa dēļ Starptautiskā hokeja federācija (IIHF) atcēla 2020.gada pasaules čempionātu hokejā.

Vēl pirms tam LHF valde, pamatojoties uz ārkārtas situācijas stāvokļa ieviešanu valstī un sakarā ar LHF 13.marta valdes lēmumu neizspēlēt OHL otrās kārtas (izslēgšanas spēles) spēles, nolēma 2019./20 gada sezonā Latvijas čempiona titulu  nepiešķirt un medaļas nepasniegt.