Malkins uzdāvina “golu” pretiniekam, Bļugera “Penguins” pirmajā pārbaudes mačā papildlaikā piekāpjas “Flyers”

AFP/SCANPIX

Teodora Bļugera Pitsburgas “Penguins” pirmajā pārbaudes spēlē naktī uz trešdienu ar 2:3 papildlaikā piekāpās Filadelfijas “Flyers”.

Bļugers spēlēja nepilnas 14 minūtes. Teodors pa vārtiem meta divas reizes, pa reizei zaudēja un atņēma ripu, kā arī uzvarēja pusē no iemetieniem.

Konors Šīrijs sestajā minūtē izvirzīja Pingvīnus vadībā, bet Šons Kuturjē 12. minūtē izlīdzināja rezultātu. Viens no Pitsburgas līderiem Jevgeņijs Malkins perioda pēdējās sekundēs uzdāvināja ripu vārtu priekšā Kevinam Hajesam, kurš vadībā jau izvirzīja Filadelfiju.

Džeisons Zakers panāca neizšķirtu, tomēr pagarinājumā uzvaras vārtus guva “Flyers” uzbrucējs Skots Lotons.