Malkins un Krosbijs nepiedalīsies NHL Visu Zvaigžņu spēlē

0 Komentāru
Malkins un Krosbijs nepiedalīsies NHL Visu Zvaigžņu spēlē
Foto: AP/SCANPIX

Pitsburgas Penguins komandas uzbrukuma zvaigznes Sidnijs Krosbijs un Jevgēņijs Malkins traumu dēļ nepiedalīsies šajā nedēļas nogalē gaidāmajā Nacionālās Hokeja līgas Visu zvaigžņu spēlē.

Kaut Krosbijs pēdējā laikā neizlaida mačus, vienība pavēstījusi, ka viņam nepieciešams izārstēt traumu. Zīmīgi, ka kanādietis piedalījies vien 2007.gada Visu zvaigžņu spēlē, bet tagad viņš izlaidīs jau piekto pēc kārtas.

Tikmēr Malkins izlaida jau Penguins komandas iepriekšējo maču, bet pagaidām vēl nav zināms, kad krievu uzbrucējs atgriezīsies laukumā.

Paralēli ceturtdien NHL pavēstīja, ka Visu zvaigžņu spēles dalībnieku vidū iekļauts Nešvilas Predators komandas uzbrucējs Fīlips Fošbergs, kurš savā debijas sezonā ir vienības rezultatīvākais spēlētājs.

Jau iepriekš traumas dēļ bija zināms, ka maču izlaidīs Predators komandas somu vārtsargs Peka Rinne, bet Kolumbusas Blue Jackets krievu vārtsargs Sergejs Bobrovskis sastāvā ceturtdien aizstāts ar Braienu Eliotu no Sentluisas Blues.

Gaidāmās spēles komandu kapteiņi būs Niks Folinjo no Kolumbusas Blue Jackets komandas un Čikāgas Blackhawks pārstāvošais Džonatans Tēvzs. Kapteiņi komandu sastāvus sadalīs piektdien. Viņi arī noteiks spēlētājus, kuri sestdien piedalīsies prasmju konkursos, bet pati Visu zvaigžņu spēle svētdien norisināsies Kolumbusā.

Folinjo komandu trenēs Derils Saters (Losandželosas Kings), bet Tēvza komandu vadīs Pīters Laviolets (Predators).

Seši spēlētāji tika noteikti pēc līdzjutēju balsojuma, kurā pārliecinoši uzvarēja latvietis Zemgus Girgensons no Bufalo Sabres komandas. Savukārt pārējos Visu zvaigžņu spēles dalībniekus paziņoja līga.

Tāpat fani mača dalībnieku rindās iebalsoja Blackhawks hokejistus – vārtsargu Koriju Krofordu, aizsargus Dankanu Kītu un Brentu Sībruku, uzbrucējus Patriku Keinu un Tēvzu.
0 Komentāru