Makdeivids: Latvijas izlase spēlēja labi, zinājām, ka viņi nepadosies

Pievienot komentāru

Latvijas hokeja izlase pirmdien Dānijā notiekošā pasaules čempionāta mačā pret zvaigžņoto Kanādu demonstrēja labu sniegumu, uzskata kanādiešu kapteinis Konors Makdeivids.

Latvijas izlase pirmdien B grupas mačā ar 1:2 tikai pagarinājumā piekāpās Kanādas valstsvienībai.

“Latvijas izlase mums neļāva izvērsties viduszonā,” pretinieku sniegumu uzteica Makdeivids, kuru citē turnīra rīkotāji. “Man šķita, ka bijām nedaudz “izlaiduši gaisu”, tomēr nepieļāvām daudz kļūdu. Zinājām, ka Latvija nepadosies. Latvijas izlase spēlēja labi, bet mums izdevās atrast ceļu, lai uzvarētu šo maču.”

Latvijas valstsvienības sniegumu slavēja arī kanādiešu vārtsargs Dārsijs Kempers.

“Viņi ļoti atbildīgi spēlēja aizsardzībā. Par to Latvija arī ir jāuzteic – šīs vienības hokejisti aizvadīja labu maču un spēlēja fiziski, turklāt viņu vārtsargs Kristers Gudļevskis izvadīja fantastisku spēli,” pauda Kempers.

“Latvija pret mums pamatīgi centās. Viņi bija ļoti pašaizliedzīgi un nedeva mums iespējas izvērsties,” atzina Kempers, kurš vienīgo reizi šajā cīņā kapitulēja pēc Latvijas izlases debitants Kristiāna Rubīna metiena. “Noreaģēju nedaudz par vēlu. Rubīns meta, bet uzreiz to nepamanīju. Redzēju metienu vien pēdējā brīdī, nedaudz ripu aizskāru, bet ar to nebija gana.”

Latvijas izlase apakšgrupu turnīru noslēgs otrdien ar spēli pret Dāniju, šīs cīņas uzvarētājai nodrošinot vietu ceturtdaļfinālā