Mājinieki čehi ar 4:2 pārspēj Vācijas izlasi

0 Komentāru
Mājinieki čehi ar 4:2 pārspēj Vācijas izlasi

Uzvaru pasaules čempionāta hokejā A grupas mačā svētdien izcīnīja Čehijas valstsvienība, kas ar 4:2 pārspēja Vācijas izlasi. Pateicoties panākumam, Čehija ir nodrošinājusi vietu pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā, bet Vācija, neizcīnot punktus šajā mačā, zaudēja cerības piedalīties cīņā par pusfinālu.

Lai gan aktīvāk A apakšgrupas cīņas pirmo periodu iesāka čehi, tomēr vadībā izvirzījās Vācijas izlase, kad septītajā spēles minūtē precīzs bija Daniels Pjeta. Tomēr pēc sešām minūtēm Mihals Vondrka panāca mājiniekiem neizšķirtu, un pirmais periods noslēdzās ar rezultātu 1:1.

Otrās trešdaļas ceturtajā minūtē Vāciju vadībā izvirzīja Mihaels Volfs, bet pēc divām minūtēm izlīdzinājumu panāca Petrs Koukals. Otrā perioda septītajā minūtē tika nopelnīts pirmais noraidījums cīņā, kad uz sodīto soliņa devās Vācijas komandas spēlētājs. To pēc pusminūtes izmantoja čehu hokejisti, kuri, pateicoties Jakubam Vorāčekam, panāca vadību.

Kad līdz trešās trešdaļas beigām bija palikušas vien četras minūtes, mājinieku komandā ar precīzu metienu izcēlās leģendārais Jaromirs Jāgrs. Divas minūtes pirms trešās trešdaļas beigām Vācija nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, bet cīņas rezultātu tas neizmainīja, un uzvaru ar 4:2 svinēja Čehija.

Šīs apakšgrupas kopvērtējumā līdere ar piecās spēlēs maksimāli iekrātajiem 15 punktiem ir Kanāda, bet no tās par diviem punktiem atpaliek Zviedrija un Čehija. Tikmēr deviņi punkti ir Šveicei, bet seši punkti ir Vācijai, kam ar četriem punktiem seko Latvija. Pa trim punktiem tikmēr iekrājušas Francija un Austrija.

0 Komentāru