Luongo “Panthers” klubā pildīs padomnieka pienākumus

Pievienot komentāru
Luongo “Panthers” klubā pildīs padomnieka pienākumus
USA TODAY Sports/SCANPIX

Leģendārais vārtsargs Roberto Luongo pēc karjeras beigām nolēmis nepamest hokeju pavisam, tāpēc trešdien viņš tika apstiprināts par Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienības Floridas “Panthers” padomnieku.

“Panthers” līderis izcīnītajās uzvarās un aizvadītajās “sausajās” spēlēs būs ģenerālmenedžera Deila Teilona padomnieks. Tiek vēstīts, ka šāds amats Luongo tika gatavots jau kādu laiku, bet trešdien tas noticis oficiāli.

“Man ir bijusi tā privilēģija un gods sastrādāties ar Roberto, kamēr viņš vēl spēlēja Floridas kluba rindās, tāpēc ar lielāko prieku sveicu viņu ar jauno amatu,” teica Teilons, kurš “Panthers” komandā ir ne tikai ģenerālmenedžeris, bet arī hokeja operāciju vadītājs.

Pieredzējušais vārtsargs karjeru noslēdza šajā vasarā, bet jau tobrīd viņš neslēpa, ka vēlētos palikt sportā. Spēlētājs tobrīd gan vēl nemācēja teikt, kādu amatu viņš varētu ieņemt.

“Roberto vienmēr katru spēli aizvadīja ar izcilu darba ētiku, tāpēc nešaubāmies, ka arī jaunajā amatā viņš strādās ar šādu pašu aizrautību,” pārliecināts par Luongo bija Teilons. “Viņš bija mūsu komandas dvēsele. Esam gandarīti, ka “Lu” būs viens no tiem, kurš mainīs mūsu kluba nākotni.”

“Panthers” komandā jau iepriekš vairākos amatos bija redzami bijušie hokejisti. Vecākā viceprezidenta amatu ieņem Šons Torntons, spēlētāju personāla vadītājs ir Braiens Makeibs, savukārt par trenera asistentu strādā Dereks Makenzijs.

Luongo karjeru noslēdza jūnijā 40 gadu vecumā.